Стефанія• 30 ноября в 17:24

Ви завжди жили за свій рахунок?

Чи хтось Вам допомагав чи допомагає? Я десь з 18 років розраховую лише на себе, живу 100% за власно зароблені кошти. Хоча і до 18 підробляла літом.

А Ви?)
parele• 30 ноября в 17:25
С 17 лет за свои.
Заикальница• 30 ноября в 17:25
Як закінчила вуз,пішла на роботу,так і живу.
Астоновитесь!• 30 ноября в 17:25
За счет мужа живу 20 лет
Черпак_для_фантазий• 30 ноября в 17:26
Никогда
Начальник Анонимов• 30 ноября в 17:27
спонсоры.. нашла на Советчице!)))
Черпак_для_фантазий• 30 ноября в 17:27
Ответ дляАстоновитесь!
За счет мужа живу 20 лет
Я тоже за счёт мужчин. Всю жизнь.
Планшетница• 30 ноября в 17:28
З 19 за свої.
Квартиру в Києві теж купила сама.
Чоловіки офіційні обидва заробляють добре.
Але я +- заробляю як вони, тому причин не працювати немає.
І плюс кар´єру побудувала, то як би і смислу вже немає кидати роботу і тупо дивитися в стелю
А у нас макарошки• 30 ноября в 17:28
Боже упаси. С шеи родителей переползла на шею мужа.
Новопоштинская• 30 ноября в 17:28
З 16 років - стіпуха, підробіток, так до кінця універу. Батьки платили за зйом на першому курсі і іноді передавали перекачки. Потім з третього курса уже повноцінно себе забезпечувала. Були часи, коли хворіла і висіла на шиї у чоловіка. А бувало, коли він висів на моїй. В цілому, обоє працюємо, обоє заробляємо, де чиї гроші - не рахуємо. Все спільне.
Астоновитесь!• 30 ноября в 17:32
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я тоже за счёт мужчин. Всю жизнь.
Налепили уже сильные и независимые синих теток 🤣
Черпак_для_фантазий• 30 ноября в 17:36
Ответ дляАстоновитесь!
То зависть 🤣
Заикальница• 30 ноября в 17:37
Ответ дляАстоновитесь!
Чесно,це дуже добре.В мене в відділі 2 жінки розрахувалися,заробітна плата для них не висока,чоловіки забезпечені.А 2-м іншим дуже потрібна робота з надбавками.Я молю
Бога,що б ніхто не прийшов,треба дітей на ноги поставити.Зараз важко знайти хорошу роботу.
60 метрів сметани• 30 ноября в 17:37
Ответ дляАстоновитесь!
Да то они завидуют просто)
Меня не звали• 30 ноября в 17:38
За свои. Муж зарабатывает, я трачу..
Черпак_для_фантазий• 30 ноября в 17:39
Ответ дляМеня не звали
За свои. Муж зарабатывает, я трачу..
А я свои не трогаю, коплю )
60 метрів сметани• 30 ноября в 17:39
Нет, не всегда. Только после 35
Астоновитесь!• 30 ноября в 17:40
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
То зависть 🤣
100%
Смайликівна• 30 ноября в 17:41
Ответ дляЗаикальница
Хорошую работу во сколько оцениваете?
ПультОт_БМВ• 30 ноября в 17:42
і я. мені дуже подобалося мати свої власні гроші, бути фінансово незалежною. у мене все вийшло. я, правда, студенткою почала працювати, не в 17.
Сільський ансамбль• 30 ноября в 17:48
За свої мало. Мені завжди хтось допомагав і допомагає. Маю зп вище за середню
Заикальница• 30 ноября в 17:49
Ответ дляСмайликівна
Хорошую работу во сколько оцениваете?
Почався ковід,в мене діти в старшій школі,погодки,репетитори,вступ.А в дівчат садок,школа,вони молодші.Не було змоги ходити.Так і взяли за свій рахунок,потім розрахувалися.Зараз в нас по 1,5 ст,60 т.Ну робота 7-19,але на меньше вже важко буде 4-ро,ще маму забрала доглядаю.
Масяня Я• 30 ноября в 18:03
Сначала меня содержали родители , потом первый муж, потом второй. Да у меня есть своя работа и доход , но это мои деньги.
Кручу хвости• 30 ноября в 18:05
Работаю с 18-ти
Но мне семья помогала практически всегда
Пока не сменила место жительства и работу
Я шалунья• 30 ноября в 18:13
Альфонсы сильно любят таких женщин.
Гарачий Чокалад• 30 ноября в 18:19
За свої з 18 і до тепер
Кривая спроса• 30 ноября в 18:39
Начала работать с 20ти после универа, но лучше зарабатывать и себя обеспечивать начала с 22
Ласкове телятко• 30 ноября в 20:13
Зарабатывала сама с 19, но во время универа это была подработка, на которую я шмотки покупала себе и ездила в отпуск, едой и жильем меня обеспечивали родители.
После универа всегда работала, зарабатываю достаточно неплохо, могла бы прожить сама, но и муж зарабатывает, так что одна не тяну ничего
Фіфачка• 30 ноября в 20:29
Ответ дляПланшетница
З 19 за свої.
Квартиру в Києві теж купила сама.
У вас 2 официальных мужа одновременно ? Молодец !
З вишневого садка• 30 ноября в 20:56
Как вы резво переобулись, после 40 лет жизни с родителями:))
КинДза• 01 декабря в 00:49
З 24 років, як розлучилася