Автопортрет нурофена• 01 декабря 2025
Когда человек говорит- я не хочу тебя обидеть, но...
как отвечать, если он уже это сделал?
Не пью, не курю• 01 декабря 2025
Так и спросите
’Если не хочешь обидеть, но говоришь обидные вещи, как это понимать?’
Шумелка Мышь• 01 декабря 2025
Все теж саме, якби людина не казала ’ я не хочу тебе образити але’
Теща дочки• 01 декабря 2025
Дивлячись, що. Інколи людина некоректно оформлює свою думку, але сам зміст доречний.
Якщо це сказано реально щоб вас образити так і сказати: якби ти не хотіла мене ображати, ти б і не ображала.
Не пью, не курю• 01 декабря 2025
Ответ дляSo_so
Зависит от деталей. Не всегда то с чем не согласны, неправда.
У каждого своя правда
Бритоножка• 01 декабря 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Коротко: иди на*уй
одразу видно, сильна аура у вас
тільки як реагувати, коли такими фразами полюбляє оперувати свекруха? постійно така: не хочу тебе образити, але... і далі щось з метою мене зачепити, про дітей чи мене
Гарачий Чокалад• 01 декабря 2025
Ответ дляБритоножка
одразу видно, сильна аура у вас
Сказа, що вважаєте, що вона насправді хоче вас образити і ви ображаєтесь.
Весела бджілка• 01 декабря 2025
Це значить що він не знає на якій козі до вас під´їхати щоб ви не образились. Бо ви постійно ображаєтесь.
Паспортний стіл• 01 декабря 2025
Ответ дляБритоножка
одразу видно, сильна аура у вас
’То й не ображайте’
Бритоножка• 01 декабря 2025
Ответ дляПаспортний стіл
’То й не ображайте’
так і кажу
але таких людей, які так і хочуть тобі ляпнути щось, що ти засмутилась, подібними відповідями не проб’єш.
рада тільки, що живемо окремо
Гуру троллинга• 01 декабря 2025
Все залежить від контексту.
Не хочу тебе образити але нам треба розійтись..
Не хочу тебе образити але ти погано робиш свою роботу...
Мають геть різний зміст і цілі..
Питання ваше ні про що.
Мають геть різний зміст і цілі..
Питання ваше ні про що.
Всім шампаньського• 01 декабря 2025
У меня была такая знакомая, тоже постоянно свои оскорбления по поводу и без начинала с этой фразы. Просто прекратила с ней общаться, неинтересно