Мати драконів• 01 декабря в 13:49

Сертифікат Бахмуту

Добрий день. Сьогодні 1 грудня, коли має відображатися в Дії сертифікат. Скажіть, у когось відображається і хто виїхав з України. У мене в Дії немає навіть того, що я є власником нерухомості, а це означає, що треба їхати в ЦНАП. Але може підкажете, у вас якщо видно в Дії вашу нерухомість і що з сертифікатом? Дякую.
Ужгород• 01 декабря в 14:00
в дії не підтягуються дані із реєстру власників нерухомості
автор Мати драконів • 01 декабря в 14:01
Ответ дляУжгород
А ви зверталися до ЦНАП?
Ужгород• 01 декабря в 14:11
Ответ дляМати драконів
А ви зверталися до ЦНАП?
я ні, мені не треба. а ви в Дії -Евідновлення подали заявку - ’Повідомити про зруйноване житло’?
автор Мати драконів • 01 декабря в 14:14
Ответ дляУжгород
Так. Але у мене відмова. Тому що треба їхати в ЦНАП і реєструвати, щоб відображалося в Дії. Житло було куплено до того, як з´явилася Дія, і в електронному вигляді його немає. Якщо ви чекаєте на сертифікат, бажаю швидше його отримати. Сподіваюся, ще хтось тут напише з мого питання.
Ужгород• 01 декабря в 14:16
Ответ дляМати драконів
тоді без варіантів тільки їхати в Україну і особисто подавати документи через ЦНАП
автор Мати драконів • 01 декабря в 14:17
Ответ дляУжгород
Але ви теж нічого не отримували?
МастерЮля• 01 декабря в 14:37
Ответ дляМати драконів
Але ви теж нічого не отримували?
А что должны были получать?