Аноним ФЕЯ• 02 декабря в 15:30

Хто працює в благодійному фонді?

Як давно?
Вам подобається?
Svitlo_• 02 декабря в 17:14
Ответ дляАноним ФЕЯ
Цей гранд на 3 року, оформлення не по цпх.
Ну якбы 30т на зараз така собі зп, вже з 35 починають платити, потім підвищення, а тут 30 т весь 2026 р печалька(
І досвід мій тут зовсім не потрібен, другий день сиджу кіно дивлюсь, проєкт аж з січня, його розробляють
не знаю як тепер - а 20 років тому, коли я працювала з проектами від міжнародних фондів - то зарплату бухгалтеру взагалі велику не можна було ставити.
Svitlo_• 02 декабря в 17:16
Ответ дляАноним ФЕЯ
Була в пошуку, пішла щоб отртмувати ці 30 т треба за щось жити.
Я так розумію премії? Ні не чули
Премій там бути не може. В проекті чітко розписані витрати.
Збільшення зарплати можливе, якщо вони відкриють ще один проект і ви будете вести два паралельно.
Куколка-мяуколка• 02 декабря в 18:13
Ответ дляТётя Хрюша
Це якось малувато, як на мене. Хоча я не в курсі, які там зарплати.
Они там доберут продуктами,и будет 100 тыс
миссАрфография• 02 декабря в 19:37
Зп біла?
автор Аноним ФЕЯ • 02 декабря в 21:26
Ответ длямиссАрфография
Зп біла?
Ну так, але 30 це грязні, сказали готівкою добавлять щоб було 30, тільки де вони візьмуть ту готівку хз
автор Аноним ФЕЯ • 02 декабря в 22:14
Ответ дляSvitlo_
Та проект один, напрямок протезування на 3 года гранд. Едине питання.. є менеджер дівчина, вона саме буде розгляди анкети кандидата, собирати його документи, потім надсилати в клініку, потім донору їздити до центру, ’знайомити’ пацієнта, звітувати грандодавцю, вообщем вести беніфіціарів.
Вона тільки 3 тижні робе, сьогодні тільки познайомились, але чула по тел що збираєтьсі виїзджати за кордон. Як думаєте на такому участкі вища зп? Бо я завию на своему, сканувати документи і складати в папки для зберегання(
Svitlo_• 02 декабря в 22:40
Ответ дляАноним ФЕЯ
Так завтра організація може виграти ще один грант.
автор Аноним ФЕЯ • 02 декабря в 22:50
Ответ дляSvitlo_
Так, вони сказали шо посипались гранди..
Але як вони можуть вплинути на мою зп?
Якщо напрямок медицина, хіба різні гранди не на теж саме протезування підуть?
Svitlo_• 02 декабря в 22:51
Ответ дляАноним ФЕЯ
Але як вони можуть вплинути на мою зп?
В одному гранті вам буде 30 тис і в другому скажімо 10. Вже разом 40
автор Аноним ФЕЯ • 02 декабря в 23:04
Ответ дляSvitlo_
Я зрозуміла)
В мене трішки в другому питання!
Що ви называете грантом?
Це цільове призначення коштів одного донора на один проект-протезування. Коли ви кажете другий грант, на шо він може бути якщо весь цей напрямок фонду є медицина. Це ж всі гранти підуть на протезування, тільки грантодатель інший і там теж закладена зп?
Чи на що ще моти грант?
Svitlo_• 02 декабря в 23:36
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я зрозуміла)
В мене трішки в другому питання!
Що ви называете грантом?
Чи на що ще моти грант?
Так. В іншого грантодавця теж закладені витрати на заробітну плату.
Тётя Хрюша• 03 декабря в 08:32
Ответ дляАноним ФЕЯ
Мені це теж дивно. Я вважала, що в проектах, які фінансують іноземні донори, все має бути офіційно і прозоро. А тут звідкись береться готівка...
В будь-якому разі спробуйте, попрацюйте до першої зарплати, а там видно буде.
Може, дійсно перейдете на посаду менеджера - там буде веселіше.