Шукаю стакан• 02 декабря в 20:14

А у вас есть странности в семье, которые ребенок может вынести из дома?

Были ли подобные случаи у вас и как вы себя чувствовали?
Асталависта бэйби• 02 декабря в 20:15
Думаю есть
Ms. Доброта• 02 декабря в 20:18
У всіх вони є, просто хтось соромиться і вчить їх приховувати, а комусь пофіг.
У нас в сім´ї є купа вигаданих слів і фразеологізмів, ну і чомусь мої правила гігієни і чистоти які для мене і сім´ї є елементарними, для багатьох чомусь здаються дивними.
Кофе в лобби• 02 декабря в 20:18
Нема...
Иванка Бур• 02 декабря в 20:19
Хожу в трусах зранку.
Нехай виносить труси, буду ходити без
Куколка-мяуколка• 02 декабря в 20:20
Нема
палка-копалка• 02 декабря в 20:20
Поверьте, они могут все переиначить, даже если у вас нет такого😄 воспитатели и учителя очень много знают (и настоящего, и переосмысленного детьми)
Манка Я• 02 декабря в 20:24
Ответ дляпалка-копалка
Начхать, что они там знают. Будто сами боги
Котогосподиня• 02 декабря в 20:25
Ответ дляпалка-копалка
Рассуждали с мужем комфортно ли по жаре голыми дома ходить. Муж сказал да, 5 летний сын рассказал на следуете утро бабушке что папа голый дома ходит.
Леді Душка• 02 декабря в 20:26
кажуть, вихователі в дитсадках дуже багато знають про те, як живе сім´я тієї чи іншої дитини.

у мене немає такого і я навіть не проти наймати помічницю по господарству, бо нічого не соромлюся.

але коли я була маленька, і тоді був совок, то я якось розказала в школі, що мій тато сказав, що ’телевізор - це дурна балалайка’)). вчителька тоді виказувала тату))). тепер це наш сімейний прикол).
тоді взагалі багато чого дітям не казали, щоб в школі не розляпали, ні про голодомор, ні про репресії, ні про інше(
Ленне-Рейма• 02 декабря в 20:30
Не знаю даже...вроде такого прям криминального ничего нет. А там х з, для кого что нормально
Качка в тапцях• 02 декабря в 20:31
Странности есть, но никто из нас не трындит на стороне
палка-копалка• 02 декабря в 20:32
Ответ дляКотогосподиня
😄👍 я знаю одного папу-акокоголика, который чисто на нг/пасху/др/8 марта мог выпить. Еще знаю ‘мать-простигосподи’ по мнению общества, потому что ребенок каждой проезжающей машине-такси орал :’ там мой папа’, тк его папа был таксистом😄
Радикальная• 02 декабря в 20:41
Ответ дляКотогосподиня
Когда дома дети? Охренеть
Асталависта бэйби• 02 декабря в 20:47
Мой сын в детстве говорил выйди на хер и закрой дверь.
Все думали, что это мы с мужем так ругались
Помаранчова душа• 02 декабря в 20:56
Я працюю онлайн на Нову Зеландію, працюю ночами, часто зізвони. Тому в школі донька сказала, шо не знає ким мама працює, але мама закривається в кімнаті і працює ночами перед вебкамерою.
Планшетница• 02 декабря в 21:25
Ответ дляMs. Доброта
Це які правила?
Котогосподиня• 02 декабря в 21:32
Ответ дляРадикальная
Когда дома дети? Охренеть
Вы читать умеете? РАССУЖДАЛИ, не ходили
Ms. Доброта• 02 декабря в 21:35
Ответ дляПланшетница
Це які правила?
Ну різні. Наприклад є просто капчики, щоб по дому ходити, і окремі капці щоб дійти з душа до ліжка і вночі в туалет, якщо потім в постіль повертаєшся.
В туалеті табуретка під ноги для дефекації і гігієнічний душ.
Все зі столу прибирається після прийому їжі, там нічого не стоїть.
На столешниці є окреме сміттєве відеречко для очисток. Чистити в раковину заборонено. Раковина миється після кожного миття овочей чи посуду (це рідко, бо є посудомийка).
Для брудної білизни кілька кошиків, щоб одразу сортувати і бачити, який вид прання набрався.
Лише нещодавно узнала, що не всі перуть постіль і рушники, футболки і труси, шкарпетки і штани, куртки і рюкзаки окремо:)
Нічого особливого, але деякі підсміюються.
Радикальная• 02 декабря в 21:35
Ответ дляКотогосподиня
Вы читать умеете? РАССУЖДАЛИ, не ходили
Ой, извините, не поняла. Думаю, вот это треш, еще и хвастается .
Ms. Доброта• 02 декабря в 21:39
Ответ дляпалка-копалка
Ми з чоловіком не споживаємо алкоголь взагалі, навіть на свята, і по таким гостям взагалі не ходимо. А діти були на дачі у свекрухи і вона їх кілька разів брала на свої пенсійні посиденьки з сусідами і для них це була така екзотика, що мені потім вчителька робила зауваження, що син в початковій школі на безкоштовних сніданках організовував тости, цокання і кричав на всю їдальню ’третій - за кохання!’
Кофе в лобби• 02 декабря в 21:45
Ответ дляMs. Доброта
Ну це дивні правила,але норма для вашого життя. Нема про що розповідати навіть.
Планшетница• 02 декабря в 22:26
Ответ дляMs. Доброта
Блін. У вас ще повчитися треба. З цього всього у мене лише капці після душу.