ПодругаМужа• 02 декабря в 22:16

Хто ставив покрівлю даху на зиму? чи не страшно, що волога деревина може бути?

Знаю, що мало хто притримується сезонності в цьому питанні
Наразі стоїть питання в необхідності змінити покрівлю , але запарилась питанням вологої деревини , бо зараз вона волога
Чи якщо все норм з вентиляцією, то все буде гаразд?
Срочнокпсихологу• 02 декабря в 22:17
Зараз ставимо.
Завтра вже металочерепицю кріплять
Деревина в будь якому випадку не суха на даху
Срочнокпсихологу• 02 декабря в 22:30
В будинку, якому зараз живемо теж дах робили якраз перед зимою, 20 років все ок
Сиренькая• 02 декабря в 23:42
Ми зро́били дурість, що залишили дах до весни. Була суха осінь, зробили б і забули.
А так за зиму натягнулися вологою не тільки крокви, а і стіни, і всередині все промерзло і снігом закидало...
Потім пару років треба було стяжки підкручувать по мірі висихання даху, там такі здоровецькі ніби як ключики спецом ставили для цього
Робіть зараз.
автор ПодругаМужа • 03 декабря в 00:02
Ответ дляСиренькая
Робіть зараз.
Та зараз і плануємо , просто запарилась , що треба було хоча ж місяцем раніше , бо дощі такі йшли нещодавно і привезли дерево , видно , що воно вологе
автор ПодругаМужа • 03 декабря в 00:03
Ответ дляСрочнокпсихологу
Зараз ставимо.
Завтра вже металочерепицю кріплять
Ви дише дах міняєте чи у вас глобальний ремонт чи будівництво?
Сиренькая• 03 декабря в 00:04
Ответ дляПодругаМужа
За зиму воно сухіше не стане, ще й морозом вертольоти покрутить
Срочнокпсихологу• 03 декабря в 00:05
Ответ дляПодругаМужа
новий будинок будуємо
Сиренькая• 03 декабря в 00:10
Розкажу ще.
Минулою зимою згоріла хата у мужика, коробка норм, в криша з шифером геть згоріла. Йому з лісництва на шару привезли сухий брус і дошку. Воно не спромоглося за рік нічого зробити, гроші, що скидались, пропив мабуть. А сусід попросив в нього пару дошок, бо не вистачало дровітню оббить. Покрутив їх з різних сторін, поприкладав і назад віддав - такі покручені вже.