На_оба_рот• Изменено 03 декабря 2025
Покажите вашу первую любовь детства
Это мой Вова в первом классе, которому я пообещала, что дождусь его пока он выростет
На границе• 03 декабря 2025
Зачем тянуть сюда чужие фото? Может, этот Вова не хочет, чтобы на него пырилась вся Советчица) Себя выставляйте, ностальгирующая мадам.
На_оба_рот
• 03 декабря 2025
Ответ дляМиловидна леді
Зеленський, автор?
Нет, фамилию , естественно , палить не буду, а то мало ли…да, Вовочка?
На_оба_рот
• 03 декабря 2025
Ответ дляНа границе
Да это фотография безобидного ребенка, ну вы что, хотя, если вспомнить, как он за мной ухаживал, это он снаружи только кажется таким безобидным
Чесно брешу• 03 декабря 2025
Ответ дляМати драконів
Цікаво, хто серед ночі полізе шукати фото свого Вови?
Женщина всё оцифровала. И в 12 ночи может легко показать вам и первую и вторую и третью любовь
На_оба_рот
• 03 декабря 2025
Ответ дляВідповів всім
Это пан президент? Похож чем то
Нет, конечно. Мы с ним очень разных возрастов
Амбасадор щастя• 03 декабря 2025
Навіть як би було фото я б його сюди не викладала.
У мене був прикол з першим моїм вподобанням, то не було кохання прям дитяче, просто прийшла в перший клас і хлопчик сподобався тимчасово😁
Так от, він був найвищий в класі, сподобався мені і якийсь час подобався. Йшли роки, ми росли і десь мабуть з класу 8 я йому запала в душу, він мені вже і близько не подобався, а він не втомлювався пропонувати мені зустрічатися)) а я не погоджувалась, так і розбила йому серденько
На_оба_рот
• 03 декабря 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Бедный. Он наверно до сих пор вас забыть не может
Рожева юбка• 03 декабря 2025
В мене в садочку був Женя. Але потім побачила як він іншу дівчинку поцілував і все- кохання як відрізало
А взагалі мені майже ніхто не подобався всю школу, от не було закоханостей. Вже тільки в 10 чи 11 класі сподобалися спершу один потім інший хлопець і то, не зі школи. Але в мене був закоханий однокласник ще з молодших класів і до випуску. Доречі, згадала, знаю хлопці, який закохався в однокласницю в 1 класі, тік і кохав її, потім вони зустрічались, а потім одружились і вже їм під 40. Отак буває.
Амбасадор щастя• 03 декабря 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Не знаю)
Після випуску вже часу трохи пройшло)))
Та образа у нього на мене була сильна
Після випуску вже часу трохи пройшло)))
Та образа у нього на мене була сильна
Продавчиня кіз• 03 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
А скільки ж вам було, що потрібно було чекати на Вову
Учительница после универа наверное тему создала😋
Чемна панночка• 03 декабря 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Сто відсотків.
Плету интриги• 03 декабря 2025
Ответ дляТантрический кекс
А если таких не было)?
Я, например, тоже не могу такого вспомнить...