Вітаю! Хочу пройти кралний курс про ПДВ, він коштує 7500 грн, можливо комусь цікаво, щоб оплатити навпіл.
Ответ дляБоневтікла
Так це на 1 людину. Як ви двоє будете в зумах, домашка і т.д?
домовимось
Боневтікла• 04 декабря в 10:14
Ответ дляКаріна-3235
домовимось
Ніяк. Вас навіть в чати не додадуть.
Ответ дляБоневтікла
Ніяк. Вас навіть в чати не додадуть.
якщо вам не підходить, то ок) якщо комусь цікаво і потрібно - напишіть будь ласка сюди контакти я з вами звяжусь
Шалена красуня• вчера в 17:06
Я сама почти бесплатно выучила и сдала с первого раза....по приложению
Оно активно у меня до 2 марта 2026,если автор Вам нужно будет тесты проходить и смотреть комментарии и объяснения