Ромашкинная• вчера в 10:15
Порадьте більш дешеву альтернативу Medik8
Броніки для Моніки• вчера в 10:51
Ответ дляЗапароленое одеяло
Недешевий - це від 10 тис.і до безкінечності
Така ви неприємна, чесно...
Йдіть радійте собі тихенько, що можете на засоби викидати такі гроші.
Не треба хизуватися, бо життя іноді може підкинути свиню...
Ромашкинная
• вчера в 10:51
Ответ дляЗапароленое одеяло
У кожного свої можливості.Для багатьох і 500 грн.це не дешево.
Зоя Жорівна• вчера в 10:52
Ответ дляЛукава_Кiшка
Если вы нашли свои рабочие средства, не занимайтесь глупостью и поиском «аналогов», в итоге вы просто потратите лишние деньги и вернетесь к тому, что подходило раньше
Это не так, если есть хороший продукт, на него довольно быстро появляется альтернатива дешевле, смысл переплачивать?
НичеНипанимаю• вчера в 10:52
Ответ дляБроніки для Моніки
В сенсі чого? Яких засобів?
Наприклад ретинолом я користуюся від Geek and Gorgeous, а зараз взяла від Dermafactory. Угорський пеший бренд можу порівняти з Медіком, мені різниці немає, тільки що в ціні в плані ретинолу.
Dermafactory щодо ретинолу поки зарано говорити, але мені подобається що там в кожному засобі гарні активи і чітке зазначення на кожній баночці вмісту та кількості активів. Взяла ще барєрний крем від них- відновлення ліпідного шару- дуже подобається. На майбутне придивилася також їх Полінуклеотиди, також цікавий склад
Что же вы покупаете товары врагов, беспринципные западенцы
Броніки для Моніки• вчера в 10:53
Ответ дляНичеНипанимаю
Чому западенці? Я киянка.
І тут вже політику додали, це капець
Лукава_Кiшка• вчера в 10:53
Ответ дляЗоя Жорівна
Не знаю альтернатив дешевле на хорошие продукты. Но вы главное верьте)
Запароленое одеяло• вчера в 10:54
Ответ дляРомашкинная
Тут просто деяким людям мабуть нічим зайнятись от вони і самостверджуються таким способом.Які вони багаті,а всі інші жебраки.Але тема інша!
Знаєте, що дешева рибка - погана юшка. От це ваша тема про це. Ви хочете копійчані засоби, щоб був ефект. А такого, як правило, не буває, рідкі виключення. Догляд більш менш ок хоча б від 50 євро і чим старша жінка, тим цінник вищий. В 30 я чудово і з дженіфіком виглядала, а в 40+ він не працює, бо там більше бренд ніж склад. От і ви хочете ефекту за 500-1 тис.грн, а в результаті купуєте пустишку ( всі засоби обіцяють ідеальну шкіру, вічну молодість і за 200 грн крем, і за 20 тис, але ж ми розуміємо, що це маркетинг лише. Але в кремах дорожчих можна хоч щось активне додати, що дійсно працює.
НичеНипанимаю• вчера в 10:54
Ответ дляБроніки для Моніки
Чому западенці? Я киянка.
І тут вже політику додали, це капець
Угорщина нам не друзі
ТочноБудет• вчера в 10:55
Ответ дляЗапароленое одеяло
А ви хто, щоб такі заяви робити? ЕкспЕрдиня ? Комусь дорого то від 20 000. То може на них рівнятися, чи саме ваші критерії то головне?
Зоя Жорівна• вчера в 10:56
Ответ дляЛукава_Кiшка
А я знаю и полно
Ну и в медик8 многие продукты так себе, тот же из пептидный серум, или с витамином С.
Да и для ретиналя полно аналогов
Зоя Жорівна• вчера в 10:56
Ответ дляЗапароленое одеяло
Вас вера в это как-то успокаивает?
Ромашкинная
• вчера в 10:56
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я навіть не писала свій бюджет.
Лукава_Кiшка• вчера в 10:57
Ответ дляЗоя Жорівна
А я знаю и полно
Да и для ретиналя полно аналогов
Я же пишу, вы главное верьте и радуйтесь, что экономите)
ТочноБудет• вчера в 10:57
Ответ дляРомашкинная
Я навіть не писала свій бюджет.
Та їй все рівно на ваш бюджет, там головне висратися та всіх обмазати в своє лайно. Воно ж ваажає себе розумніше за інших.
Ромашкинная
• вчера в 10:57
Ответ дляЗоя Жорівна
А я знаю и полно
Да и для ретиналя полно аналогов
Підкажить,будь ласка?
Запароленое одеяло• вчера в 10:57
Ответ дляБроніки для Моніки
Така ви неприємна, чесно...
Я немвикидаю, я вишукую поизнижках продукти, закуповуюся і все, в середньому мій догляд домашній за лицем виходить 1,5 тис.грн в місяць. А викидати гроші - цемкупувати купу всякого непотребу, вестися на реклами, блогерів. Теж такою була років 20 тому.
Продавчиня кіз• вчера в 11:00
Ответ дляБроніки для Моніки
От тут і питання(((
Medik8 Crystal Retinal 24 ціна 6480 грн.
Навряд чи я зможу придбати. Мені просто шкода таких коштів...
Выше вон пишут, что это очень дешёвая косметика
А так 6500 - это уже больше, чем одна процедура полинуклеатидов у косметолога, а эффект от нее намного лучше.
Запароленое одеяло• вчера в 10:58
Ответ дляЛукава_Кiшка
100%
Ромашкинная
• вчера в 11:00
Ответ дляТочноБудет
Котрий раз розумію яку б тему не написати,щоб отримати реальну пораду,знайдуться такі особи ,які перетворять все в якийсь срач.
Шумелка Мышь• вчера в 10:59
Ответ дляЗапароленое одеяло
Активы как раз не дорогие. Дорого сделать чтобы крем не скатывался, чтобы был комфортным, чтобы флакончик глаз радовал.
Были у меня самые дорогие линейки натура биссе и хелена рубинштейн, и там активов кот наплакал.
Запароленое одеяло• вчера в 11:00
Ответ дляРомашкинная
Я навіть не писала свій бюджет.
Та до чого ваш бюджет. Зрозумійте, що дешеве - це гроші на вітер, плацебо.
Зоя Жорівна• вчера в 11:01
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я на состав смотрю, а не на цену крема
Ну и большинство активов довольно недорогие по себестоимости
Броніки для Моніки• вчера в 11:01
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ну так. Вітаю Вас!
Нам так не жити, бідним і дурним.
Я доречи не маю жодної купи засобів. Засіб для очищення, два креми (робочий та барєрний) та одна сироватка.
Нам так не жити, бідним і дурним.
Ромашкинная
• вчера в 11:01
Ответ дляЗапароленое одеяло
Мене Ваша думка не цікавить!
Запароленое одеяло• вчера в 11:02
Ответ дляРомашкинная
По кремах не може бути порад, це все індивідуально дуже. Підбирається самотужки з косметологом, методом проб і помилок
ТочноБудет• вчера в 11:02
Ответ дляЗапароленое одеяло
То покажіть автору чим користуєтесь, та розпишіть де та за яку ціну купувати по акції. А то поки крім потому ваших домислів, нічого толкового.
Запароленое одеяло• вчера в 11:04
Ответ дляШумелка Мышь
Так я ж написала, що багато брендів роблять просто креми гарні, дорогі, а непрацюючі. Треба завжди читати склад і пробувати.
Лукава_Кiшка• вчера в 11:04
Ответ дляЗоя Жорівна
Я на состав смотрю, а не на цену крема
А состав это ещё не все, открою вам секрет. Субстанции в закупке для производства могут отличаться в стоимости в разы, зависит от их чистоты и производителя. Кто-то покупает их у Merck ультра очищенные и высокоэффективные, а кто-то китайский ноунейм. Чудес не бывает😂
Запароленое одеяло• вчера в 11:05
Ответ дляБроніки для Моніки
Ну так. Вітаю Вас!
Нам так не жити, бідним і дурним.
Ну так і має бути +/-
Ну ниче се• вчера в 11:08
Ответ дляРомашкинная
Крем для лица,тоник,крем длякожи вокруг глаз
Та любая. В медик8 классный ретиналь, ему альтернативы не нашла. Остальное не впечатлило. Сейчас сесдерму заказала