Ромашкинная• 04 декабря 2025
Порадьте більш дешеву альтернативу Medik8
Донька подруги• 04 декабря 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я зовсім небагата - звичайна, ті засоби ви ж не купуєте щомісяця, якщо розбити вартість на кілька місяців, то це копійки.
Якщо в людини дохід 25 тис, то витрачати 5 тис на баночку крема вона не буде. А якщо у вас дозід більше, то не така вже ви звичайна
Сорока-ворона• 04 декабря 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Недорогий зовсім. Справа в тому що я постійно користуюсь ретинолом, то не застосовувала. Але щось після літа є потреба в більшому очищенні шкіри. Тому без фанатізму взяла догляд від українського Холліскіну. Вмивання-пілінг з вишнею (доречі пахне так, що хочеться зісти)) - але не щодня, пару разів на тиждень. Далі раз на тиждень пілінг-скатка з кислотами від Bogenia, зелений- чуловий просто. А щодня ввечері гліколева кислота від Холліскіну, закриваю барьєрним кремом Дермафакторі.
Раніше ще використовувала пілінги кислотні та тонікі від українського Кокосу (Одеса), там взагалі ціна смішна. Тонік 90 грн. Але купувала повну прогрума домашнії пілінгів з підготовкою, там є спеціальний тонік для підготовки шкіри до пілінгування. І подобається, що проценти пілінгів різноманітні, для всіх від початківців до вже досвідчених. Робила пілінги протягом 8 тижнів курсом, результат радував Але цього року вирішила так не заморочуватися
Спасибо большое за такой подробный ответ!
Я вечно как-то хаотично использую кислоты и поэтому, наверное, не вижу результатов. Нужно подойти к этому вопросу основательно)