ПешитеБесАшипок• 04 декабря в 15:58

Ельф на поличці, у вас є вдома цей персонаж?

А ви купували іграшку Ельф на поличці ? Влаштовуєте дітям забавки з цим персонажем?
П´яна вишня• 04 декабря в 16:57
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ельф не приносить подарунки
Уносит?)
Добра, коли сита!• 04 декабря в 17:00
Ответ дляВолодарка мрій
Традиція Elf on the Shelf (Ельф на полиці) з’явилася у США і бере початок від книги 2005 року.
За легендою, Санта Клаус надсилає маленького ельфа в сім’ю на початку грудня.
Ельф спостерігає за дітьми вдень, а вночі “летить” до Санти й розповідає, чи добре вони поводилися.
Вранці він завжди повертається, але сидить уже в іншому місці — батьки щодня вигадують нову «пригодy» для ельфа. Батьки роблять розіграші або смішні сценки. Діти зранку шукають де сьогодні опинився Ельф.
Головні правила: Ельфа не можна торкатися руками, Ельф розмовляє і рухається тільки вночі коли всі сплять. Їх треба виконувати, інакше Ельф втратить магію
Ця традиція робить грудень веселішим і створює настрій.
Тут он людину поплавило, бо хтось з 1 грудня гірлянди розвісив, а якби ще про ельфів знала, то геть сказилась би))))
Все буде Україна• 04 декабря в 17:02
почитала, прикольно
Мрії у вирії• 04 декабря в 17:05
Ответ дляПешитеБесАшипок
Купа ідей в інтернеті, в нас не має цього ельфа, але дитина просить купити
в Ашане есть.
постою_послушаю• 04 декабря в 20:03
Ответ дляЗоя Жорівна
Прочла про эту традицию, интересно и идея классная) но, это для маленьких совсем, наверное
И маленьким не стоит. Прямой путь к неврозу. Мало того, что Санта ’видит когда ты спишь и когда ты проснулся’, так еще и неусыпное око эльфа
постою_послушаю• 04 декабря в 20:06
Кто лепит фейспалм, это была шутка, если что
постою_послушаю• 04 декабря в 20:09
Ответ дляВолодарка мрій
фото
Мне понравилось открытая пачка гофрированных чипсов, утюг и горстка обычных чипсов. И записка ’чипсы были помятые, я отутюжил’