Безпринципова• вчера в 16:39
Чи є відгуки про уроки математики в Піфагор, Mathema, школа математики онлайн?
Цікавлять заняття для середньої школи, чи займався хтось в цих школах, групи та індивідуальні? Які ваші відгуки? Чи це нормальна ціна на сьогодні 350-390грн за урок?
Безпринципова
• вчера в 16:47
Ответ дляМурзилка
А чого репетитора не взять?
Порадьте гарного
Глас_Народа• вчера в 16:56
Сын в школе физмата занимается, средняя школа. 450грн занятие.
Группа сильная, сильно продвинутый уровень. Если подтянуть математику, то не подойдёт. Лучше индивидуально
Поддакиваю иногДА• вчера в 16:53
працювала в матемі 3 роки тому, тоді вчителю платили 140, а брали за урок 300. Все залежить від того, який вчитель попадеться, бо за такі гроші, багато хто просто з книжки читав, особливо якщо це вчитель-студент.
Свідок Перемоги• вчера в 17:07
ще в кінці 90-х,здається,дозволили в школах проводити додаткові заняття за гроші. з дитини- 2 грн. так,ось,вчитель з цього отримував 80 коп.
це я до того,що не думайте,що вчитель має ті гроші,що ви платите.
А я с Рио-де-Житомира!• вчера в 17:20
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А там не дають готових матеріалів за якими вчитель зобов´язаний викладати?
Безпринципова
• вчера в 17:23
Ответ дляСвідок Перемоги
Питання було не про зп вчителя 🤔
Поддакиваю иногДА• вчера в 17:44
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
в матемі не давали. вчителі, зазвичай, знають програму
А я с Рио-де-Житомира!• вчера в 17:46
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Питання не в незнанні програми, а в навчальному плані і методиках.
Свідок Перемоги• вчера в 18:37
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
а відповіді були,що ніхто не буде вивертаться навиворіт за великі,як ви думаєте,грощі. і де там,в авторському пості,було про навчальні плани і методики?!
А я с Рио-де-Житомира!• вчера в 18:41
Ответ дляСвідок Перемоги
Ви щось зовсім не в тему пишете. Я про гроші нічого не писала і коментувала інший коментар, а не стартпост.
Свідок Перемоги• вчера в 18:49
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ви праві!я щось не те і не так прочитала.перепрошую!
Безпринципова
• вчера в 18:55
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну стосовно викладатися, є наприклад гарний проект, безкоштовний абсолютно для учнів, з різних предметів по 8 тижнів йдуть курси, декілька разів на рік, і вчителі суперові, викладаються на повну. Так що це питання таке, відносне.
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 20:59
Мая дитина займається в Матема. Підібрали суперового вчителя, молоду дівчину. Доньці подобається і результат є. Для мене це дорого, але воно того варте.
Привіт з ботойбіччя• 3 минуты назад
Могу посоветовать очень хорошего репетитора, но она занимается исключительно офлайн и на территории ученика и если это Киев и недалеко от Соломенского района или территориально центр. Кому нужно обращайтесь.