Copy-Paste• 06 декабря 2025
Записалась к врачу, в шоке от цены
Три месяца назад было 1500 грн, уже 2000
Однако
Сегодня я не я• 06 декабря 2025
Ответ дляВсеЧетко
Нормально по нынешним ценам
Ми не в Євросоюзі,щоб це було нормальним
ВсеЧетко• 06 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
В ес дороже стоит
И качество ниже в разы
МаксХмара• 06 декабря 2025
Ответ дляВсеЧетко
Нормально по нынешним ценам
та да.. особливо коли пенсія по інвалідності-3т.
Сегодня я не я• 06 декабря 2025
Ответ дляВсеЧетко
От квалификации зависит
Ну вот, к примеру окрашивание может стоит 8000+
А врач, который намного больше в свое образование вложил не может повлиять в час столько же?
Тому я фарбувалась в салоні за своє житття всього пару разів
Бабульція• 06 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Туди я і ходжу,але люди деякі в шоці ,що чекати дуже довго потрібно
Була в інституті ендокринології в центрі,так там чекала пів дня ,хоча запис був і щей заставили заплати майже тисячу за прийом який тривав три хвилини
Две тысячи за приём это грабёж.
Зрадорозганячка• 06 декабря 2025
Ответ дляCopy-Paste
Спасибо, что не 8 тыс
Я и так думаю, может я сама себя полечу.
Автор, какая специальность у этого доктора?
Бабульція• 06 декабря 2025
Ответ дляВсеЧетко
От квалификации зависит
Нет не может, себя можно покрасить самостоятельно, но не вылечить.
Сегодня я не я• 06 декабря 2025
Ответ дляВсеЧетко
В ес дороже стоит
И качество ниже в разы
У нас вже ,як і в ЄС хоча ми не в ЄС
ВсеЧетко• 06 декабря 2025
Ответ дляБабульція
Так есть врачи дешевле, и бесплатно
ВсеЧетко• 06 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
У нас вже ,як і в ЄС хоча ми не в ЄС
У нас на ного лучше, чем в ЕС с медициной
Бабульція• 06 декабря 2025
Ответ дляВсеЧетко
Так есть врачи дешевле, и бесплатно
Есть, но две тысячи все равно грабёж.
Сегодня я не я• 06 декабря 2025
Ответ дляБабульція
Две тысячи за приём это грабёж.
То скоріше за все автор до психотерапевта записалась поговорити
ВсеЧетко• 06 декабря 2025
Ответ дляБабульція
Есть, но две тысячи все равно грабёж.
Я так не считаю, если доктор профессионал
неДодекаэдр• 06 декабря 2025
це ж приватний лікар. Можна звернутись до безкоштовного, якщо знайдете і дочекаєтесь на прийом.
Це до того, як тут всі волали, що не треба давати хабарі лікарям. От тепер ніхто хабарі не бере, 200 грн в кишеню не суне.
Здобули)
А приватний лікар може ставити вартість хоч і 10 тис, головне щоб знайшлись пацієнти на такий прайс. Нічого дивного.
Здобули)
неДодекаэдр• 06 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Для психотерапевта зараз вартість 2000 грн - це дійсно середня, не висока.
Але варто перевірити його рівень кваліфікації, і я б тут зважала не на наявнсіть вищої медичної освіти, а саме психотерапевтичної.
БлинчикБезСметанки• 06 декабря 2025
Ответ дляГоловний кошак
Высокая цена
Холила к эндокринологу за 600, это частная клиника
Очень довольна консультацией
Врач мне помогла и все правильно подобрала
Очень довольна консультацией
В каком городе?
Сливочная пенка• 06 декабря 2025
Ответ дляЧукИГеки
Мені здається що це вже мафія. Я застрахована, але знаю суми, які за мене сплачує страхова. Коли йду сама, то буває 500-600.Коли по страховій, до того ж лікаря, то вже 1000-1200.Там 100% якісь домовленності між страховою і клінікою.
В мене навпаки. Коли сама повна сума , а коли сплачую франшизу, то бачу, що для страхових Інший прайс (нижчий). В них є домовленість, але не з усіма клініками
Головний кошак• 06 декабря 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
В каком городе?
Пригород Киева, клиника Родовід
Это сеть
БлинчикБезСметанки• 06 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Ого!
А я саме збиралася туди іти.. Тепер навіть не знаю..Півдня не готова чекати за наявності запису.
Срочнокпсихологу• 06 декабря 2025
Ответ дляCopy-Paste
Спасибо, что не 8 тыс
как в том анекдоте - доктор, у меня тут болит, если нажать
а если не нажимать?
не болит
тогда не нажимайте, с вас 2000
а если не нажимать?
не болит
тогда не нажимайте, с вас 2000
БлинчикБезСметанки• 06 декабря 2025
Ответ дляГоловний кошак
Пригород Киева, клиника Родовід
Это сеть
Спасибо!
ЧукИГеки• 06 декабря 2025
Ответ дляСливочная пенка
Я в стоматологічній лікарні чула розмову між лікарем і якоюсь адміншою. Вона йому питає - як рахувати? А він відповідає-пиши все, це страхова.))
Ну а так в мене завжди дорожче сплачує страхова,ніж коли я сама плачу.Нещодавно 10 процедур покрила страхова на 5000грн.Знадобились ще 5 додаткових,мені порахували 2000грн без страхової.Бо вже вона не покривала.
Пік Антна• 06 декабря 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
То вы еще у Татарчук или Чернухи не были...
Норм цена у вас
А у Стефанчук чи Загорулько то взагалі космос
Сливочная пенка• 06 декабря 2025
Ответ дляЧукИГеки
Взагалі за таке треба робити зауваження. Вони вичерпують ваш ліміт. Потім страхова не прогарантує
КрестьянинДиор• 06 декабря 2025
Ответ дляВсеЧетко
От квалификации зависит
А що особливе вкладали в навчання лікарі? Інтернатура? Ок, довше вчилися. Решта професій теж могли на магістратуру і тд. Хірург, я ще розумію, досвід, але там окрема платня за операцію, а той же терапевт?
Жодних гарантій не несуть, як шамани з бубном, логіка в багатьох відсутня. Молоді лікарі гуглять, як і пацієнти
100%• 06 декабря 2025
Чоловік заплатив за лікування зуба до 5000 (рентген, наркоз і т.д. ). Обласний центр.
неДодекаэдр• 06 декабря 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
можна вазагалі не ходити до тих шарлатанів)) і лікуватись з чатом джпт))
Скорая помощь• 06 декабря 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Норм цена у вас
О, интересно сколько у Татарчук. 15 лет назад была 1000 или 1200 уже
Астоновитесь!• 06 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Це ви до психолога записались?
Якби це був психолог, то там зазвичай щотижня треба ходити, а не раз в 3 місяці
Може психіатр, хоча якщо це психіатр, то там зазвичай рекомендують через 1- 1,5 місяці на повторну, так що нз