Затишне кубло• 04 ноября в 21:10

Не так все и плохо у нас в медицине…

Ребенок травмировал руку. Понеслись в травмпункт. Последний раз я в нем была более 10 лет назад со старшим и тогда это было мрачное место. Были вторые в очереди. Врач быстро посмотрел, отправил на рентген. Я настроилась ждать пока снимок высохнет, его опишут. А оказалось рентген уже цифровой и идите сразу к доктору. Там на экране уже все и во всех проекциях. Получили назначения и поехали домой. Я приятно удивлена.
В панике успела заскочить к терминалу и снять наличность, помятуя , что за снимок заплати, за гипсование надо дать…. Не потратила ни копейки и осталась в шоке.
Поделюсь здесь позитивом.
Пацака-задирака• 04 ноября в 21:12
Та давно вже цифрові знімки. А без черги, то вам дуже повезло просто, ну і ще дітей під час війни поменшало трохи. А так бувають довгі черги, плюс по швидкій приймають поза чергою
Тріль підпільний• 04 ноября в 21:12
Маме сложнейшую операцию сделали 17 часов .
2000 грн Киев
автор Затишне кубло • 04 ноября в 21:13
Ну чего уже синие морды налепили??? Ну, реально ж есть у нас места где есть позитивные изменения.
А я женатая• 04 ноября в 21:13
Так, без черги це дійсно пощастило. За останні 1,5 місяці 2 рази були в травмпункті, нічого не платили, але чекали дуже довго. Але обидва рази ми були після 20:00
Жена_КотораяСтена• 04 ноября в 21:13
Кому-то может и смешно ( ), но я тоже в этом году подофигела реально. Сыну делали операцию в детской больнице. По направлению - все бесплатно - операция, лекарства, палата, питание.... В больнице свежий ремонт, нормальный санузел с мылом и бумагой в городской детской больнице.
автор Затишне кубло • 04 ноября в 21:15
Ответ дляПацака-задирака
Ну, я к счастью давно не сталкивалась. Старший совершал регулярные рейсы в травмпункт, а младший как-то дотянул до 15 лет и ни разу не бывал. Вот и были только старые воспоминания.
После 18• 04 ноября в 21:17
Так же само, ещё года 2 назада у нас в Днепре, в областную больницу, ждали не долго т.к везли со скорых, по этому чуть подождали, за снимок платили 50 грн, гипс бесплатно, всё быстро и четко.
После 18• 04 ноября в 21:19
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вы тут такое не пишите, тут такое не любят) Стоит заикнутся и всё, все накидываются, оказывается у нас всё очень плохо в больницах, просто мы в розовых очках))))
ПадаюВреверансах• 04 ноября в 21:20
Син зламав руку, роздробив на друзки. На Богатирській в Києві лікарі з золотими руками. Двома проколами склали ідеально. Ніяких шрамів. Палати комфортні, санвузли, більш менш харчування.
Ніхто гроші не вимагав.від себе дали, бо вночі викликали лікаря.
Я йому готова була руки цілувать. Не могла повірить, що можна з допомогою спиць скласти такий пазл всліпу
автор Затишне кубло • 04 ноября в 21:21
Ответ дляА я женатая
Да, мы были после 20:00 тоже. Я только пришла с работы, забралась в уютный плюшевый костюм… и здрасьте -приехали, деточка сделала маме вечер. Каюсь, даже оделась, потом раздевалась и сказала, что подождём, может не так печально… но потом поняла, что рука надувается на глазах, все же вышла из зоны комфорта и потелепались через тянучки, ремонты дороги…😭
Миссис Буркул• 04 ноября в 21:22
Якщо чесно, ніколи не стикалася з зовсім ’погано’
І операції були і пологи і травмпункти. Це у Львові
Зараз живемо в Львівській області теж сучасна амбулаторія, лабораторія, узд. Все гарно,чисто, швидко
Швидку скільки б не викликали, все на рівні
Само_достаточная• 04 ноября в 21:23
Это я так удивилась флюорографию делала. Представила раздеваться , прислоняться и т д А в итоге подошла к какой-то штуке посреди кабинета и все.
автор Затишне кубло • 04 ноября в 21:24
Ответ дляМиссис Буркул
А я помню перелом ноги и рентген на 3-м этаже без лифта… ковыляем, а за мной несут человека на носилках с переломом шеи или позвоночника… тоже по лестнице.
Деловитая• 04 ноября в 23:07
Я першу дитину народила в 14 і це був трешняк починаючи з постановки на облік і закінчуючи вілвідуванням педіатра.
Черги по пів дня, часто агресивне відношення, облущенні поліклініки.
Другу дитину народила в 18 році і зміни були кардинальні. Електронна черга, ремонти і лікарі добріші стали)
Перед другим кс, до мене підійшов анастезіолог і пів години зі мною говорив, а першого разу зі мною ніхто не говорив, після операції рвала і мені сказали сама винна.
Але через три дні прийшли за грошима...
Шкідлива молекула• 04 ноября в 23:17
Я в кожній схожій темі пишу, що медицина в нас реально гарна. Може не в кожній лікарні і не всі лікарі - але й ми нарешті маємо можливість обирати будь яку лікарню і лікаря в Україні. А не як раніше - або по прописці до бовдура, або правдами й неправдами через блат і ’подяку’ до нормального спеца. Я рік як пройшла всі кола пекла з раком мозку в сина, до цього декілька років пошуку діагнозу, обстежень і спостережень. То скажу що була приємно вражена нашою медициною. І лікарі трапилися золоті, і лікування було безкоштовне, і операція. І умови в лікарнях гарні. Те, що не покривалося за рахунок держави - допомагав благодійний фонд, прямо в лікарні дають їх контакти, бажаючі можуть звертатися. Порівняно з реаліями п´ятнадцятирічної давнини, коли навіть за кров з пальця треба було заплатити, на рентгені купити плівку, при госпіталізації здати у фонд лікарні, фонд відділення ще й приперти пакет миючих, рукавичок, антисептиків по списку - це просто вау рівень. Я вже мовчу про жахливі умови коли ми з сином, якому було трохи більше року, лежали в обласній(!) інфекційці - вікна гнилі, шпарини заткнуті ватою, кроваті з сітками до підлоги, обшарпані стіни, туалет як після бомбардування.... Зараз всюди ремонт, гарні ліжка з матрацами, чисті душі та санвузли, водонагрівачі, нормальне харчування.