Баба на горошині• 07 декабря 2025
По сколько часов вы работаете и тяжело ли вам?
Едимнаморе• 07 декабря 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Кошмар
Та да. И еще нам всем урезали зарплату. Абсолютно всем работникам Укрпочты. Обидно до слез. Везде повышаю, а у нас..... Сразу примерно на 2 тыс.
Едимнаморе• 07 декабря 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Співчуваю Вам. Там ж здуріти можна.
Спасибо. Я уже сама себя начала жалеть.
Хропочка з гривкою• 07 декабря 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Ужас.. больше работать негде ?
Может новая почта ?
Едимнаморе• 07 декабря 2025
Ответ дляСтріляний птах
Зп какая , интересно?
сейчас 11500 примерно, чистыми.
Едимнаморе• 07 декабря 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Ужас.. больше работать негде ?
Может новая почта ?
Уже начала присматривать другую работу.
Точная копия плова• 07 декабря 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Стандартний графік в офісі - з 9 до 18. Дорога до роботи 1.2 години.
Важко тому що ще є дитина 3 роки і після роботи в мене починається друга зміна - погодувати, пограти, помити, послухати істерики. Ну і вихідні також розважаю дитину, кудись вожу. Хотілося б в бар з дівчатами, а їду в дитячу кімнату.
Ви жілаєте, що стали мамою?
Тільки чесно, будь ласка
Не будь КакСвета• 07 декабря 2025
Ответ дляТочная копия плова
Ви жілаєте, що стали мамою?
Тільки чесно, будь ласка
Я не жалію, звичайно, але давайте будемо відверті - це дуже втомливо!!! Особливо коли після роботи втомлений і хочеться просто завалитись і спати, а ти не можеш.
Це те саме, що сказати - втомились від безсонних ночей, кольок і годування грудьми? Давайте чесно, ви пожаліли, що стали мамою!
Готова до другої• 07 декабря 2025
Ответ дляЩаслива Я
8 годин на день, пн-пт, віддалено. Не важко, робота мені подобається.
Ким працюєте?
Стріляний птах• 07 декабря 2025
Ответ дляЕдимнаморе
сейчас 11500 примерно, чистыми.
Это очень мало для вашей работы(
Едимнаморе• 07 декабря 2025
Ответ дляСтріляний птах
Это очень мало для вашей работы(
Так отож. Работа на износ. А сейчас еще эту 1000 оформляют, это вообже жесть. Каждый день стресс((
Пупс• 07 декабря 2025
Працюю доба/три. Але робоча доба зазвичай х 24 годин затягується до 27 годин. Дуже важко працювати ніч, за три доби взагалі не відновлююся.
Едимнаморе• 07 декабря 2025
Ответ дляПупс
Так не далеко и до выгорания.
Пупс• 07 декабря 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Так не далеко и до выгорания.
Я так працюю вже 25 років
Стріляний птах• 07 декабря 2025
Ответ дляПупс
Медицина?
Стріляний птах• 07 декабря 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Так не далеко и до выгорания.
У мене мама так отримала судинний криз, оцими нічними змінами і нервотрьопкою на роботі((
Упругая попка• 07 декабря 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Если вы в большом городе, то почему никуда не перейдете?
Я не думаю что где то за такой график вы получите меньше.
Упругая попка• 07 декабря 2025
Ответ дляСтріляний птах
Це від людини залежить. Я вночі краще працюю і продуктивніше. В нас так склалося, що хтось любить ранок, хтось ніч чи другу. Я зранку ніколи не могла працювати. Тому для мене вечір і ніч-найкращі. Тому міняємося змінами, керівництво підтримує.
Отжигающая• 07 декабря 2025
О 7 виходжу з дому. Приходжу о 17. Вдома ще 2-3 години працюю онлайн. Втомилася
СМСница• 07 декабря 2025
Ответ дляУпругая попка
Поддерживаю, работаю ночью на удалёнке, чувствую себя прекрасно, когда ходила в офис утром хотелось повеситься
Я таке знаю• 08 декабря 2025
Работаю около 40 часов в неделю. Конечно, тяжело, и не из за рабочих часов, а из за начальства и нагрузки