Доставучая• 03 ноября в 12:31
Ким ви працюєте вдома або часткова зайнятість?
Уявлення немаю де і ким працювати. Знаю що не хочу кудись ходити на роботу, або максимум біля дому. Щоб не вставати зрання. Вільний графік наприклад. І не пахати по 10-12 годин.
Ким ви працюєте?
Локшина на вухах• 03 ноября в 12:32
Работаю по своей специальности на удаленке, в этой сфере я 15 лет, вряд ли вам чем-то это поможет
Мальовнича даль• 03 ноября в 12:33
Ответ дляМиловидна леді
Я викладаю англійську. Ви зможете?
А я бухгалтер.
Цікаво як то автору підійде
Виниловая пластинка• 03 ноября в 12:33
Встречный вопрос, а что вы умеете. Есть куча удаленной работы. Маркетинг, смм, дизайнеры, айти.
Незламна• 03 ноября в 12:34
Ответ дляМиловидна леді
Я викладаю англійську. Ви зможете?
І працюєте мало?
Нетутешня• 03 ноября в 12:34
Де працювати щоб не працювати
Вільна або часткова оплата теж влаштує?
Скорая помощь• 03 ноября в 12:35
Не працюю, продаж в інтернеті - все! Вчу мову, бо хотіла влаштуватися на роботу, вимагають дуже гарне знання, а я тільки бекаю та мекаю
( це я так про себе)..
Голубая фишка• 03 ноября в 12:37
Ответ дляМиловидна леді
Я викладаю англійську. Ви зможете?
Ну, если автор ’понятия не имеет’ кем работать, то не сможет
Незламна• 03 ноября в 12:38
Ответ дляМиловидна леді
Маю вільний графік
Ну ясно що не з 9 до 18.
Я просто мала досвід - вільні години це перевіряєш домашку і готуєшся до наступного уроку))
Я такая наивная• 03 ноября в 13:08
у нас дизайнерка з дому працює. смм-ники цілим агентством по домам сидять, деякі з них в Чернігові.
аналітики, редактори, коректори, журналісти можуть віддалено працювати.
Organic• 03 ноября в 13:15
У меня ютуб канал . 600 $ приносит . Но я им всего 5 месяцев занимаюсь . Контент с помощью нейронок делаю. Это копейки для ютуба, ну пока так
Файна цьоця• 03 ноября в 13:15
Ответ дляСкорая помощь
( це я так про себе)..
Що продаєте?
ЭтаваНиМожетБыть• 03 ноября в 14:04
Делаю ui вебсайтов, работа дома, но с 9 до 18 с митингами постоянно. Не прохлаждаюсь.
Попадалочка• 03 ноября в 14:52
Ответ дляСкорая помощь
( це я так про себе)..
Вы фоп?
dahashutka19• 04 ноября в 00:03
Ответ дляOrganic
Это отличный результат для такого срока! Но, я слышала , что видео через нейронки скоро перестанут оплачиваться
Organic• 04 ноября в 00:32
Ответ дляdahashutka19
Я слышала что они вообще не оплачиваются
Миловидна леді• 04 ноября в 09:01
Ответ дляНезламна
Ну ясно що не з 9 до 18.
Я не перевіряю домашку і за роки викладання підготовка до уроків не займає багато часу
Незламна• 04 ноября в 09:33
Ответ дляМиловидна леді
Класний тічер)
Миловидна леді• 04 ноября в 09:47
Ответ дляНезламна
Класний тічер)
Шо є, то є. 15 років досвіду не пропити