Вітаю дівчата!
Маю необхідність планово лягти в лікарню на видалення мигдаликів.
Чи може хтось порекомендувати дорослого ЛОР лікаря, який робить таку операцію?
Цікавилася приватними клініками але ціни там просто космічні. Більше 50 тисяч.
Розумію, що операція не безкоштовна і готова оплатити, але ж не всі гроші світу.
Молочека знаю. Він завідуючий дитячим лор відділенням в Охматдиті. Там же є ще Ярошик. Так, лікарі професіонали, дійсно. Але оця ціна і є за їх послуги.