А шо сталося?• 09 декабря в 18:08
Хто підкажете мені по helsi?
Сьогодні були на прийому у лікаря, висить у мене цей прийом.
Ось так у хелсі і не зникає.
В той час як інша прийоми сьогодні не відображаються там.
Проблема така, ось ця лікар мала дати направлення, направлення так і не прийшло, і в кабінеті статус як заплановано.
Я ще почекаю до завтра до вечора як не буде направлення то піду до них
Ось так у хелсі і не зникає.
А шо сталося?
• 09 декабря в 18:15
Ответ дляСтефанія
Доктора позднее заполняют
Многие уже перешли на Health24
Такое первый раз 🤷♀️у меня
мадамГрицацуева• 09 декабря в 18:19
Направления действуют год. Так мне мой семейный объяснял. Что если я захочу пойти ещё раз к невропатологу допустим то направление брать не надо.
А шо сталося?
• 09 декабря в 18:59
Ответ длямадамГрицацуева
Я не о том.
Невропатолог направила на обследования и направление на анализы и к другим врачам.
Но направления нет
Мадам Подлинник• 09 декабря в 21:58
Ответ дляА шо сталося?
Я не о том.
Но направления нет
Мне направление всегда дублируется ещё смской на телефон
Ще бажано щоразу, не виходячи з кабінету, перевіряти чи вірно вказані дані лікаря, до якого вас скерували. Сімейний лікар таким чином усно скерувала мою маму до одного спеціаліста, а асистент лікаря в направленні вказала іншого. Також рекомендую вам робити скріншоти усіх ваших результатів аналізів, оскільки за черговою примхою Київстару, як власника хелсі, ви не зможете безкоштовно переглянути результати аналізів наприклад за попередній рік для порівняльної динаміки. Тільки в платній версії або будучи абонентом Київстар.
Подтяжка• 10 декабря в 00:26
Я лікар, працюю в Хелсі.
Ваш лікар не встиг заповнити прийом. Завтра нове звернення створить і все зробить