Подтяжка• 03 апреля в 15:34

Подскажите по направлению семейного в институт сердца

Анализы там тоже должны быть бесплатно? Или направление на бесплатные анализы в институте уже должен выдать сам институт сердца? Или анализы по любому будут платные? Кто сталкивался - подскажите, пожалуйста
Синди Кроуфорд• 03 апреля в 15:36
Які аналізи? Вам конкретно яке направлення дали? Консультація, кардіограма, УЗД?

автор Подтяжка • 03 апреля в 15:41
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ще не дав сімейний направлення, але знаю, що дасть. Але хочу знати, чи і кардіограма, і УЗД й інші аналізи, які треба буде здати для повного обстеження, мають бути платними чи по направленню теж безплатними?
Щоб розуміти, чи відкладати гроші на аналізи, чи ні)
Синди Кроуфорд• 03 апреля в 15:40
Ответ дляПодтяжка
Дається окремо направлення на консультацію, УЗД, кардіограма, а не одне. Вам сімейна на все дасть? Ну і не дається направлення саме в інститут, дається загальне направлення а ви вирішуєте де ним скористатися. Все, на що нема направлення будете оплачувати
вентиляторная• 03 апреля в 15:41
Там все платне , немає безплатного нічого.
автор Подтяжка • 03 апреля в 15:41
Ответ дляСинди Кроуфорд
Тобто сімейний повинен дати направлення і на всі кардіограми, УЗД й інші аналізи?
автор Подтяжка • 03 апреля в 15:43
Ответ длявентиляторная
Такого бути не може,адже з направленням має бути безплатно. Я лише хочу зрозуміти, хто має дати направлення на аналізи для здачі їх в інституті - сімейний?
Напланетянка• 03 апреля в 15:43
Ответ дляПодтяжка
Вы у семейной спросите, что платно, а что бесплатно. И лучше до института сделайте, чтобы уже с основной базой прийти в институт.

автор Подтяжка • 03 апреля в 15:44
Ответ дляНапланетянка
Ок, Спасибо
Синди Кроуфорд• 03 апреля в 15:45
Ответ дляПодтяжка
В сенсі повинна? Вона дасть направлення в залежності від того, що саме вам треба дослідити. Навряд вона вам дасть на все, скоріше за все тільки на консультацію. Я була з дітьми на консультації, в мене було направлення тільки на консультацію і ехо серця, кардіограма сплачувала окремо в касу
Напланетянка• 03 апреля в 15:45
Ответ дляПодтяжка
Ок, Спасибо
Вроде УЗИ сердца бесплатно. Но честно, уже не помню
Синди Кроуфорд• 03 апреля в 15:45
Ответ длявентиляторная
Нащо писати про те, чого не знаєте?
автор Подтяжка • 03 апреля в 15:45
Ответ дляСинди Кроуфорд
Дякую
Тобто треба зарання в сімейного взяти всі направлення на всі аналізи, які хочу здати, й х цими направленнямиипррйти в інститут серця і мають зробити безкоштовно, правильно?
Наизнанку• 03 апреля в 15:46
Ответ дляПодтяжка
Если и есть направление на бесплатные услуги, попробуйте еще записаться.
Как говориться направление дали, а воспользоваться не можешь.
ДА да да• 03 апреля в 15:46
Ответ дляПодтяжка
ні, сімейний може дати направлення на консультацію, узд, екг, ну ще на ЗАК, а на якісь інші аналізи, або обстеження додаткові, то вже сам кардіолог виписує.
автор Подтяжка • 03 апреля в 15:49
Ответ дляСинди Кроуфорд
Так можна ж зразу в сімейного попросити і на кардіограму дати направлення
автор Подтяжка • 03 апреля в 15:47
Ответ дляНаизнанку
О, Дякую, що уточнили, а то ж вже колись х таким зіткнулась, що х направленням, але без запису, не приймали взагалі ((
Синди Кроуфорд• 03 апреля в 15:47
Ответ дляПодтяжка
Дякую
Сімейний не може в принципі вам давати направлення на ті дослідження, Яків прерогативі вузького спеціаліста. Ви б сильно на це не розраховували. Повноцінно безкоштовно може бути в разі,якщо вас помістять в стаціонарне лікування в інституті, а просто як консультація навряд
ДА да да• 03 апреля в 15:48
Ответ дляПодтяжка
якы саме аналізи ви маєте на увазі?
Синди Кроуфорд• 03 апреля в 15:48
Ответ дляНаизнанку
Чому не можна? Можна. Тільки треба буде чекати як мінімум місяць

Манка Я• 03 апреля в 15:48
Чоловікові сімейний давав 2 направлення - консультація і узд. В направленні не сказано куди воно виписане, можна з ним в будь-який медщаклад, який працює по нсзу. На словах сказав йти в центр кардіохірургії (це інша лікарня, але суть та сама). Там зробили узд безкоштовно за направленням, кардіорграму теж, її роблять там безкоштовно всім підряд без направлення.
Інші дослідження робив платно (було потрібно специфічне КТ, дороге. Робив у них же, направлення не давали). Про аналізи не скажу, бо прийшов на консультацію зі свіжими своїми. Робив щось за направленням сімейного, щось за власний рахунок
автор Подтяжка • 03 апреля в 15:49
Ответ дляДА да да
Дякую
Тобто якщо кардіолог інституту серця після кардіологами, УЗД і ехо вирішить, що треба здати додаткові аналізи, то має виписати направлення й по ньому можна буде здати безкоштовно?
Синди Кроуфорд• 03 апреля в 15:49
Ответ дляПодтяжка
В інститут серця по запису! Ви не можете просто туди приїхати коли вам заманеться. Навіть якщо без направлення, на платні послуги потрібно записуватися
Манка Я• 03 апреля в 15:51
Ответ дляПодтяжка
Дякую
Якщо ці аналізи є в переліку безкоштовних (він не такий великий цей перелік)
автор Подтяжка • 03 апреля в 15:52
Ответ дляМанка Я
Ок, теж Вам вдячна за інфу
Папобус• 03 апреля в 15:56
Ответ дляПодтяжка
В Інституті серця немає нічого безкоштовного. Все платно. До консультації вас направлять на ЕХО і кардіограму, можливо щось іще - і це зовсім не дешево біля 2 тис. Плюс консультація не пам´ятаю скільки. Хтось просився в черзі тільки на консультацію вже з цим всім - відмовили. Сказали перед консультацією це обов´язкова опція. Були восени.
Синди Кроуфорд• 03 апреля в 15:53
Ответ дляПодтяжка
Дякую
Ні, це залежить від того, що саме в них покривається в рамках нсзу. Записувала маму в інший центр, в неї було направлення на УЗД, але саме в тій клініці не робили за направленням, тому сплачували обстеження окремо, консультація і кардіограма були безкоштовно за гаправленням
Папобус• 03 апреля в 15:54
Ответ дляПодтяжка
В них не підписаний договір з НСЗУ
Синди Кроуфорд• 03 апреля в 15:54
Ответ дляПапобус
Ну навіщо таке писати. В інституті серця консультація, кардіограма і УЗД точно безкоштовно, якщо є направлення
вентиляторная• 03 апреля в 15:55
Ответ дляСинди Кроуфорд
Нащо писати про те, чого не знаєте?
Я знаю,що платно, у вас може інша інформація . В реєстратурі завжди оплачували все.
автор Подтяжка • 03 апреля в 15:55
Ответ дляПапобус
Безкоштовноно немає у разі відсутності направлення.