Кашка-маняшка• 10 декабря в 14:38

Порадьте майстра по ремонту пралки в Києві

І напишіть приблизно скільки і за що ви платили. Бо трохи в шоках від цін 😖
Пусин Кукин• 10 декабря в 14:40
Сайт Кабанчик
Безсовісна кума• 10 декабря в 14:53
Автор, ви ж розумієте, що вартість ремонту залежить від того, що там зламалось і що треба буде замінювати.
Одне діло - пружинка в замку на дверях. І інше, наприклад, ремінь в моторі.
Пару місяців тому нам міняли балансировочні болти. За 11 років вже розбились. Заплатили 1500. При цьому, майстер приїжджав двічі, адже перший раз привіз не той тип болтів. Але другий раз приїхав в зручний нам час. Як правило, консультаційний віїзд по місту 350-400 грн, які потім враховуються, якщо майтер виконував роботу.
Бойцовская• 10 декабря в 15:13
дорого.в мене чоловік працює сам,на себе,без ФОП. Дуже шарить в техніці,бо колись був керівником сервісного центру. Черга на 3 тижні вперед. І ціни дуже зросли.
Ловлю капці• 10 декабря в 15:16
Можу дати тільки в особистому кабінеті або на пошту
автор СвітланкаОК • вчера в 09:07
Ответ дляЛовлю капці
Дайте будь ласка, в особисті 🙏