Треба підробіток• 11 декабря в 10:18
Ішіас. Співмешканець. Дитина.
Дівчата, я зараз захворіла, залишилася сама з дитиною, а співмешканець пішов на роботу. Відчуваю себе покинутою. Хочу обговорити, як ви ставитеся до підтримки партнера у стосунках, коли справи йдуть важко
Ответ дляТреба підробіток
Він не просто сусід у нас стосунки
Я розумію що чужі діти нікому не потрібні і вимог особливих ніколи не ставила і розраховувала завжди тільки на себе
Але хотілось би почути якусь думку збоку
Я коротко описую ситуацію, в мене зараз таке відчуття що я просто самотня
Так і е . Так і буде надалі. Ваша дитина ваш клопіт. А чоловіку скоро набридне. Знайде іншу без дітей. Треба розмовляти, просити допомогти і обговорити як це мае бути. Здоров´я!!!
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 декабря в 12:04
Ответ дляТреба підробіток
Я сказала Ну що ж я буду робити як я буду за нею доглядати а він відповів ну викличеш няню Чи якось щось придумаєш
Ну все, какие у вас еще вопросі?
Анонім-ка• 11 декабря в 16:24
Ответ дляТреба підробіток
Лікарняний - це день коли я хворію і кажу на роботі що я на лікарняному
Автор,не чудіть!