Треба підробіток• 11 декабря в 10:18
Ішіас. Співмешканець. Дитина.
Дівчата, я зараз захворіла, залишилася сама з дитиною, а співмешканець пішов на роботу. Відчуваю себе покинутою. Хочу обговорити, як ви ставитеся до підтримки партнера у стосунках, коли справи йдуть важко
Щаслива Я• 11 декабря в 10:21
Авторе, як ви уявляєте собі прогул на роботі ’ бо тримав за руку кохану в якої болить спинка’?
Питання одразу до вас, чому ви прямо з самого ранку не викликпли таксі та не поїхали до лікаря , який вас знеболить?
Цветочница• 11 декабря в 10:22
Так скажите ему , что нефиг на ту работу ходить , пусть увольняется и сидит дома вас нянчит .
Пуки-куки• 11 декабря в 10:23
Автор, ви прикута до ліжка хвора, давно лежача?
Ваш співмешканець мав прогуляти роботу, щоб вам соплі втирати?
Скіко рочків, вам, чарівна дівчинко?
Треба підробіток
• 11 декабря в 10:24
Ответ дляЩаслива Я
Мені не було з ким залишити дитину
Щаслива Я• 11 декабря в 10:25
Ответ дляТреба підробіток
Мені не було з ким залишити дитину
Ви могли взяти її з собою і це нормально. Ненормально мидіти і страждати, коли вихід очевидний і швидкий
Ласкове телятко• 11 декабря в 10:26
Ответ дляПуки-куки
Скіко рочків, вам, чарівна дівчинко?
Справа в тому, що відчуває себе ’покинутою’.
Магнітна буря сьогодні, судячи з тем, далась взнаки. Треба валить звідси.
Треба підробіток
• 11 декабря в 10:25
Ответ дляЩаслива Я
В дитини ДЦП вона не ходить і це тільки моя дитина не наша спільна
Щаслива Я• 11 декабря в 10:27
Ответ дляТреба підробіток
Візочок у вас точно є. До того ж ваш співмешканець, сусідка, подружка могли б посидіти годинку, поки ви змотаєтеся до лікаря
Треба підробіток
• 11 декабря в 10:29
Ответ дляЩаслива Я
Я не можу її підняти зараз і людини яка могла б допомогти немає поруч
Візок доводиться піднімати на другий поверх І зараз я не в стані фізично це зробити
Ms. Похвала• 11 декабря в 10:30
Ответ дляТреба підробіток
Я не знаю, шо вам сказати
Може він по іншому бачить ситуацію, ніж ви
Може ваша дитина йому не потрібна
Може ви йому не потрібна
Може він роботу не може прогуляти
Для мене співмешканець це взагалі ні про шо. Просто сусід. А що хотіти від сусіда
Може ваша дитина йому не потрібна
Може ви йому не потрібна
Може він роботу не може прогуляти
Щаслива Я• 11 декабря в 10:33
Ответ дляТреба підробіток
Авторе, просто зайдіть до сусідів і попросіть вам допомогти і підняти дитину
Треба підробіток
• 11 декабря в 10:34
Ответ дляMs. Похвала
Я не знаю, шо вам сказати
Може ваша дитина йому не потрібна
Може ви йому не потрібна
Може він роботу не може прогуляти
Може ваша дитина йому не потрібна
Може ви йому не потрібна
Може він роботу не може прогуляти
Він не просто сусід у нас стосунки
Я розумію що чужі діти нікому не потрібні і вимог особливих ніколи не ставила і розраховувала завжди тільки на себе
Але хотілось би почути якусь думку збоку
Я коротко описую ситуацію, в мене зараз таке відчуття що я просто самотня
Щаслива Я• 11 декабря в 10:35
Ответ дляMs. Похвала
Я не знаю, шо вам сказати
Може ваша дитина йому не потрібна
Може ви йому не потрібна
Може він роботу не може прогуляти
Може ваша дитина йому не потрібна
Може ви йому не потрібна
Може він роботу не може прогуляти
А може автор вже загралася в жертву? Чого будо сидіти вдрма, поки співмешкпнець не пішов па роботу, а не збігати до чергової лікарні? Я дівчнка і хочу на ручки не працює. Маєш проблему- вирішуй
Ms. Похвала• 11 декабря в 10:35
Ответ дляТреба підробіток
Він не просто сусід у нас стосунки
Так ніхто не знає крім вас чи він міг лишитися
Треба підробіток
• 11 декабря в 10:36
Ответ дляЩаслива Я
Дякую вам за поради я б хотіла обговорити стосунки, підтримку в, взаємопоміч, відносини як Їх бачать люди в такій ситуації
Ну я зараз не шукаю фактично фізичної допомоги на форумі я прийняла ліки і я можу порадити собі
Треба підробіток
• 11 декабря в 10:37
Ответ дляSo_so
Вы и эти отношения благополучные? Вот положа руку на сердце.
Я не знаю Я хочу це зрозуміти
Треба підробіток
• 11 декабря в 10:37
Ответ дляЩаслива Я
Я сама вирішую всі свої проблеми
Вкуси мене• 11 декабря в 10:37
Ответ дляТреба підробіток
А отец ребенка, стесняюсь спросить, где. А то если тоже не такой чуйный был, то может дело и не в мужчинах..
Треба підробіток
• 11 декабря в 10:39
Ответ дляВкуси мене
Він мене покинув
Треба підробіток
• 11 декабря в 10:39
Ответ дляSo_so
Как это Вы не знаете? У Вас же нет никакого диагноза?
Ні в мене немає ніякого діагнозу Я мабуть не зрозуміла питання
Ms. Похвала• 11 декабря в 10:40
То він міг лишитися? Як в нього на роботі вирішуються такі питання?
Без QR коду• 11 декабря в 10:41
Ответ дляТреба підробіток
Він мене покинув
На аліменти хоч подали? Чи одиначку оформили
Ви в далекому хуторі? Нема сусідів? Ви сімейному дзвонили чи конмультацію не хочете
Треба підробіток
• 11 декабря в 10:42
Ответ дляSo_so
Вы живёте у себя дома? У Вас есть родители, друзья, какая-то работа?
Так в мене є робота я взяла лікарняний тому що не можу зараз працювати дитина ходить в школу а вона не пішла сьогодні в школу тому що я не можу її одягти поміняти памперс спустити і відправити в школу а потім забрати і підняти візочок по сходах
Зараз я живу не в своїй країні і тут у мене немає батьків поряд друзів брата і тому подібне, тільки мій хлопець
Треба підробіток
• 11 декабря в 10:43
Ответ дляMs. Похвала
Він міг відпроситися так або прийти раніше щоб забрати дитину зі школи а я могла б відлежатися цей день
Ms. Похвала• 11 декабря в 10:44
Ответ дляТреба підробіток
Може в нього низький емоційний інтелект і він просто не розуміє такі речі. Є люди яким потрібно чітко казати
Треба підробіток
• 11 декабря в 10:45
Ответ дляБез QR коду
Так подала на аліменти але він їх не платить подала в суд нарахували штрафи пенії все таке
Я випила лікі роблю вправи і мені легше Я думаю все будет добре