Садова гойдалка• вчера в 20:37
Магазинные вареники со сладким сыром
Попадались вам вкусные вареники? Посоветуйте, где купить, что б неплохие были
Спасу мир• вчера в 20:40
Якісь особливо смачні не попадались. А, ось із сьогоднішнього дня в Сільпо акція на сирники Рудь. Це однозначно найсмачніші готові заморожені сирники серед всіх, що продаються в супермаркетах. 10 штук в упаковці, 99 грн.
Викасикрет• вчера в 20:41
Брала, наче і не розповзтися, але начинка кудись зникла, хз які, більше в їх бік не дивлюся.
Коко На Страже• вчера в 20:46
Ответ дляСпасу мир
Реально смачні? Я просто ніколи не брала.
Трохи смущає ціна - що може бути якісного зараз за 99 грн, за 10 штук? Один пакет творога білоцерківського скільки зараз коштує.. 100 грн
Семенівни сусідка• вчера в 20:50
Ответ дляКоко На Страже
Я тоже их беру, мне очень нравятся. Там хороший состав, если не врут.
Коко На Страже• вчера в 20:52
Ответ дляСеменівни сусідка
принято.
Я тертий жук• вчера в 21:07
Млинці з сиром люблю леваду. Вони смачні. Можливо і вареники смачні від левади.
Спасу мир• вчера в 22:00
Ответ дляКоко На Страже
Їх звичайна ціна 160-170.
Коко На Страже• вчера в 22:06
Ответ дляСпасу мир
Їх звичайна ціна 160-170.
я поняла . Но они ж вряд ли продают ниже своей себестоимости . Так вот мне интересно ; что они туда кладут что получается 100 грн за 10 штук ? Что хорошего туда можно положить ?
Спасу мир• вчера в 22:14
Ответ дляКоко На Страже