пані Солоха• сегодня в 09:28

Що це за хвороба, що людина багато спить і весь час сонна, неадекватна

Хто з таким стикався, що у вас діагностували,
людина весь час хоче спати, чим довше спить, тим потім довше прокикається, неможливо розбудити. Прокидається по 2-3 години, спати може більше половини дня, часто неадекватна, коли сонна. Прошу підкажіть, бо у нас маленьке місто, ще й в області є фронт, в лікарні вона з проблемами хребта ходить, їй нічого про сон не кажуть, діагноз не ставлять, щітовидна залоза з проблемами, кажуть як сіточка, що це означає, незрозуміло, узі так показало. Що це може бути, які аналізи потрібні, хто зі схожою хворобою стикався, будь ласка, по суті напишіть.
Бараболька• сегодня в 09:30
**щітовидна залоза з проблемами, кажуть як сіточка, що це означає, незрозуміло, узі так показало.**

Після УЗД мав бути візит до ендокринолога. Був?
А ось і я• сегодня в 09:30
Аналізи здавати треба
Оч@ров@Шк@• сегодня в 09:33
Можливо, феритин низький
Патика-мотика• сегодня в 09:34
И анемия может быть и все, что угодно

Нужно к врачу
Тро Нью-Йорку• сегодня в 09:35
У меня так было, я не могла встать с кровати,чтоб собраться на работу,низкий ферритин был. Приезжала с работы падала,ужасное состояние,никому не пожелаю
Чемна панночка• сегодня в 09:37
Автор, ваша людина взагалі знає ,що таке вітаміни, особливо в осені та взимку?
Чарівна патика• сегодня в 09:37
Анемия
Мerida• сегодня в 09:39
У меня только дефицит витамина Д, и капец. Глаза открыть не могу
автор пані Солоха • сегодня в 09:39
Ответ дляПатика-мотика
И анемия может быть и все, что угодно

Нужно к врачу
Анемія є, це діагностували, ще трохи нижче норми гемоглобін.
автор пані Солоха • сегодня в 09:41
Ответ дляТро Нью-Йорку
Дякую, це гормон щітовидної залози?
Kolgotkina.• сегодня в 09:42
Я таке пройшла. Був низький феритин і депресивний розлад легкого ступеню. Зверніться онлайн в медичний центр Доказові, вони мені дуже допомогли. Тепер життя заграло новими фарбами і купа енергії
Морковку дай• сегодня в 09:44
Коли у моєї подруги була депресія, вона спала по пів дня - постійно іі на сон клонило.
Всіх підсаджую• сегодня в 09:50
Ответ дляпані Солоха
Дякую, це гормон щітовидної залози?
Ферритин это железо в крови
Щитовидку проверить обязательно, ТТГ, Т4 свободный. Может быть гипотериоз, при нем есть сонливость, апатия, набор веса...
Подмигашка• сегодня в 09:52
А как с питанием? Если человек недоедает, недополучает неоходимое количество микроэлементов такое может быть. Возможно есть смысл отрегулировать состояние бадами. Но прежде нужно сдать анализы и получить консультацию врача.
Сейчас запустили программу скрининга здоровья. Каждый гражданин 40+ имеет возможность получить определенную сумму, чтобы оплатить анализы. Помимо щитовидки проверьте еще железо и витамин Д. На основании этих исследований вам назначат лечение.
olushka-c61d• сегодня в 10:08
Це не хвороба а симптом якоїсь патології наприклад гіпотеріоз, анемія, хронічні запальні проблеми і багато чого. Клініку крові, біохімію, глюкозу, ліпіди, ттг, т3, т4, феритин, д3. Що з жкт? Харчуванням?
ничевока• сегодня в 10:25
Депрессия?
Капитошечка• сегодня в 12:30
У меня такое бывает если давление низкое