Я не чарівниця вам• 12 декабря 2025
Ви тут питали де в Києві не відключають світло
Ось адреса, кому потрібно було
Невгамовна шахиня• 12 декабря 2025
Ответ дляУказка
Там дійсно недалеко лікарня.
Але і обстрілюється район регулярно, про що, ясна річ, хазяїн квартири не пише.
А сенс писати, якщо всі і так знають
Невгамовна шахиня• 12 декабря 2025
Ответ дляТрусиковед
Хаха, розходимося))
Автор вкинула фейк.
Скарга за рекламу на порадниці не завадить)
Автор вкинула фейк.
Це не фейк, а перепост з фейсбуку
НеГолосую• 12 декабря 2025
Ну мне не отключают и что?
Если такая линия в доме, значит так построили и это не просто так.
Кusalochka• 12 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
Когда Лукьяновку херячат, то у меня дом подпрыгивает и сигналка на машине срабатывает. Представляю как жить там.
Еще и за удовольствие сердечного приступа платить 25 к.
Как везде. Херачат с другой стороны. Во всяком случае пока что. А по свету, сегодня не выключают - завтра выключают. У меня свекровь там живёт. Только осенью этой их перестали вырубить, до этого как всех.
Хропочка з гривкою• 12 декабря 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Навряд ви її знімете
25 тис. це не космічні гроші
Я не чарівниця вам
• 12 декабря 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
25 тис. це не космічні гроші
Це до чого?
Указка• 12 декабря 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
25 тис. це не космічні гроші
І за ці гроші можна зняти квартиру у спокійнішому районі.
Шальная коклетка• 12 декабря 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Навряд ви її знімете
А мне и незачем . Своих три имеется .
Я не чарівниця вам
• 12 декабря 2025
Ответ дляШальная коклетка
А мне и незачем . Своих три имеется .
Нікого взагалі не цікавить ця інформація
Шальная коклетка• 12 декабря 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ваша информация тоже никому не интересно . Как и ваши умозаключения .
Я не чарівниця вам
• 12 декабря 2025
Ответ дляШальная коклетка
Да, саме тому ви зайшли в тему почитати інфу яка вам не цікава і саме тому ви тут строчите
.
Шальная коклетка• 12 декабря 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
.
Это публичный форум . Для того , чтобы зайти в тему и ’строчить’ там , мне ваше разрешение не нужно . Я не в личку к вам пришла .
Попразендовна• 12 декабря 2025
Ответ дляТрусиковед
І що? Там поруч обласна лікарня, інститут нейрохірургії, ще об´єкти критичної інфраструктури. Будинок, певно, на одній лінії з ними. Що вас аж так здивувало, що окрему тему створили?
Ну, автор обяви трошки прибрехала, додав слово ’урядовий’, а автор розганяє, скоріше за все, дешевий хайп з Тредсу.
Тому що, кияни добре розуміють - де Багговутівська - а де урядовий квартал.
Я вже не кажу про те, що знімати в том районі квартиру зараз - не найкраший варіант, яка би картира не була.
Автор цієї теми однозначно не киянка.