Морская свинка• 04 ноября в 18:42
Київ, є ще хтось без опалення? Чи тільки нам так щастить?
Минулого року увімкнули в середині листопада, зараз також немає
Морская свинка
• 04 ноября в 18:45
Ответ дляМиллениалка
У співробітників у відділі ще немає ні у кого. У мене є
Обіцяли до 3-го всіх підключити(
90x60x90• 04 ноября в 18:56
У нас есть, включили 30 октября. До 10 ноября никаких заявок не принимают, если вдруг проблемы с отоплением, воздух или прочее. Но эти дни погода такая, что можно было ещё и не включать, поскольку мы греем воздух за окнами.... Жаль, что в наших домах нет индивидуального отопления и/или возможной регулировки температуры, как в других домах.
Идууу--уууу блин• 04 ноября в 19:01
Ответ дляВетерВполе
Не будет в стране война
военное положение, агрессия со стороны РФ, войны нет
Морская свинка
• 04 ноября в 19:07
Ответ для90x60x90
Ну у нас опалюють підʼїзд, ми ж за це заплатимо, чи хто?
Работать надо• 04 ноября в 19:08
Ответ дляМорская свинка
Я вас сколько этажей? У нас в Харькове дают по возрастающей , нам вчера только включили
Морская свинка
• 04 ноября в 19:10
Ответ дляРаботать надо
5 поверхів
Морская свинка
• 04 ноября в 19:11
Ответ дляуспокойте_Меня
Вчера увімкнули. Ввечері. А шо вам кажуть?
Кажуть, що немає кому підключити
90x60x90• 04 ноября в 19:11
Ответ дляМорская свинка
Ну понятно, что за отопление парадного оплачивают его жильцы. Я же о другом, о том, что жарко, за что я должна оплатить 1600 гривень, если у меня все окна сутки напролет открыты?!? И регулировать температуру нагрева невозможно.
90x60x90• 04 ноября в 19:12
Ответ дляРаботать надо
Что значит,, по возрастающей,,?
успокойте_Меня• 04 ноября в 19:13
Ответ дляМорская свинка
Кажуть, що немає кому підключити
Ого. Так вони шукають. Чи ви самі повинні знайти?
Морская свинка
• 04 ноября в 19:14
Ответ для90x60x90
Я Вас зрозуміла. Але Вам вже спокійно, що коли стане холодно, ви не змерзнете.
У мене також тепла підлога, не замерзаємо, тільки в дитячій холодно
Морская свинка
• 04 ноября в 19:18
Ответ дляуспокойте_Меня
Мені теж дуже цікаво. У багатьох будинках хтось вмикає, хай і до нас приїде.
Але, судячи з теми, багато ще будинків без опалення, мені спокійніше, може, справа у часі, а не у чомусь серйозному, на кшталт якоїсь поломки.
Работать надо• 04 ноября в 19:19
Ответ для90x60x90
Что значит,, по возрастающей,,?
Начинают с домов где мало этажей и заканчивают высотками. Мы живем в 16ти этажке, нам последним включают
90x60x90• 04 ноября в 19:25
Ответ дляРаботать надо
Странная система....
Не їм після шостої• 04 ноября в 19:33
ми вже перекрили, бо 26 в кімнаті було, нема чим дихати, із вимкненою батареєю 25, звичайна панелька Київ, нахіба так сильно топити коли на вулиці ще не холодно-не зрозуміло.
Домовенок Кузя• 04 ноября в 20:32
Немає. Мені здається, що у половини будинків в Києві немає ще опалення.
Сьогодні телефонувала в диспетчерську свого району, там запис прокручується: опалення вмикається згідно графіку, ваш будинок ще не підключено.
Чекаємо. Ще терпимо, погода дозволяє. Гроші заощаджуємо)
Липка-прилипка• 04 ноября в 20:36
У нас дуже дивна ситуація по опаленню. П’ятиповерхівки підключили 30.10., дев’ятиповерхівки-ні. Щось там с тиском. Сьогодні ще й гарячу воду вимкнули. Ми біля Шулявки.
Липка-прилипка• 04 ноября в 20:38
Ответ дляВишнёвая Леди
Нам от щойно дали. Може і вам пощастить)
Це де таке щастя?)
Морская свинка
• 04 ноября в 20:44
Ответ дляНе їм після шостої
Може, розігрівають так систему. Або розраховано тепло на всі будинки, а підключена половина, тому все вам)