Агент Пинкертона• вчера в 16:57
Олів´є, який для вас смачний? Які пропорції продуктів?
Просто цікаво, у всіх різні смаки, він в мене що разу різний. Тож хочу почитати ваші рецепти.
Мій це
1 морквина не велика, 2-3картоплини не великі, один свіжий огірок, солоний огірок, горошок, ковбаса варена 400-500г, цибуля одна невелика кубиком, яйця 5-6шт. Майонез+ трошки американської гірчиці.
Мій це
Агент Пинкертона
• вчера в 17:11
Ответ дляНа_оба_рот
Многие пишут про лук в Оливье. ЗАЧЕМ???
Я обожнюю цибулю, так вона додає гостринки і хрускіт. З нею мені особисто смачніше
СережкинаЯ• вчера в 17:12
Ответ дляМоре Щастя
Интересно, у сельдерея довольно сильный свой вкус, не перебивает все остальное? На фуканья не обращайте внимания, то не от большого уме фукать на чужие рецепты.
Ні, от коли готується на пару, то запах чути, а в салаті вже ні. Минулого року гості, які раніше не куштували по такому рецепту, були здивовані, що в салаті не картопля, а селера.
ТебеОноНадось• вчера в 17:13
Ответ дляЗабула що?
1 соленый огурец - мало
Согласна огурцов должно быть по объёму как картошки
Море Щастя• вчера в 17:13
Ответ дляНа_оба_рот
Многие пишут про лук в Оливье. ЗАЧЕМ???
Многие любят все с луком, у моей подруги мама кроме лука еще и чеснок в оливье добавляла, им было вкусно, а мне
Працівниця року• вчера в 17:13
Я слышала правило, что колбасы должно быть столько же сколько картошки.
Борисфенка• вчера в 17:15
Ответ дляТебеОноНадось
Для меня самый вкусный Оливье - Это в который добавлена рубленая Зелёная Цибуля Это бомба
Так, з зеленою цибулею смачно. Я ще додаю свіжий кріп.
ТебеОноНадось• вчера в 17:15
Ответ дляАгент Пинкертона
Так її ж можна без шкірки запікати
Я так буряк запікаю
І варю картоплю і моркву чищені на салат
Я так буряк запікаю
Так у них совсем другой вкус
у сваренных почищенными
Вся в кредитах• вчера в 17:17
я люблю самый классический с колбасой и луком
еще обожаю Гнездо глухаря - картошка фри, маринованый лук, белок яйца, отварная куриная ножка - все соломкой и заправить майонезом
и шубу - наедаюсь до дурноты, но не встану
и холодец)) с хреном и горчицей
ТебеОноНадось• вчера в 17:18
Ответ дляАнонимус Я
Люблю с отварным телячьим языком или копченной индейкой
С маринованным луком и маринованными же огурчиками
А сколько по времени вы варите язык и солить или воду
Ищу Аленя• вчера в 17:20
Моркви більше, без цибулі, без свіжого огірка. Солоний огірок побільше. Ковбаси менше. Горошок щоб смачний був.
Ищу Аленя• вчера в 17:22
Ответ дляНа_оба_рот
Многие пишут про лук в Оливье. ЗАЧЕМ???
Щоб швидше зіпсувався
ИНЬэтовамниЯНЬ• вчера в 17:24
Капец, я такой не стала бы есть.
Идеальный: вареная телятина (говядина), запеченая в мундире картошка, вареные яйца, консервированный горошек, кислые огурцы, зеленый лук, майонез.
ХикориДикори• вчера в 17:23
Без лука.
Не кольаса, а отварная телятина или индейка темное мясо.
Вместо майонеза сметана с горчицей.
Картошки кладу меньше, чем остального.
Вместо майонеза сметана с горчицей.
Картошки кладу меньше, чем остального.
Ищу Аленя• вчера в 17:24
Ответ дляМоре Щастя
Так не кладите, раз не любите, это ж не обязаловка. Мы делаем с кукурузой вместо горошка, и с крабопалками вместо колбасы или мяса, т.к. дочка не ест. И только со свежим огурцом. Если на дочку не рассчитываем, то с маринованным огурцом и мясом либо ветчиной, вареная колбаса у нас не водится. И без лука, терпеть его не могу.
Это крабовый салат у вас никак не оливье
Блиск думки• вчера в 17:32
Ответ дляАленький носочек
10 картоплин, 10 яєць, 1 велика морквина (або 2 середні), 1-2 цибулини, 800-900 гр куриного філе, 1 баночка кукурудзи, зелена цибуля, 2 яблука, свіжий огірок, ну, і десь 500 гр майонезу. Звичайно, це не олів´є, але всі мої цей салат дуже полюбляють
Фуу
Блиск думки• вчера в 17:35
ТГорошек зелёный верес, он вкусный, мягкий. Одна морковка для цвета. Без морковки оно бледное.
Копченое филе, огурчики солёные, пару картошин. Яйца 2-3. Хороший майонез.
Никакого лука.
Выше пишут какие то извращения... Кукуруза, лук, мороженый горошек, сельдерей... Пипец)
Никакого лука.
Помеха справа• вчера в 17:40
Я люблю багато яєць, шинка, морква, картопля, квашені огірки, морожений горошок, моркви теж багато люблю. Без цибулі. І хороший жирний майонез.
Море Щастя• вчера в 17:42
Ответ дляИщу Аленя
Я не спрашивала названия, сорян
Элька-Карамелька• вчера в 17:48
Щоб був смачний олів´є,то потрібно купити смачну варену ковбасу,я беру фарро чи Алан лікарські, достатньо яєць,50/50 квашеного і свіжого огірка. Морква,картопля і горошок додаються в невеликій кількості,чисто відтінити смак інших продуктів. Не люблю,коли в салат напхано багато моркви,картоплі квашених огірків,тоді смак грубуватий.Домашні хтось любить цибулю,хтось ні,то я просто при подачі посипаю половину салатниці зеленою цибулею.і Хто хоче,той собі бере
Стетоскопуло• вчера в 17:52
Ответ дляИщу Аленя
Щоб швидше зіпсувався
Вы его на три дня делаете?)
ПАЦАНКА О• вчера в 17:55
Моя сім´я любить лише з ковбасою, цибулька обов´язково маринована, огірки хрусткі гарно квашені, морквочка обов´язково. Ніяких свіжих огірків, яблук, свіжої цибулі, м´яса, язика і тд.
Скляна миша• вчера в 18:14
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Капец, я такой не стала бы есть.
Запечена смачніше? Я теж спробую запекти.
Агент Пинкертона
• вчера в 18:14
Ответ дляИщу Аленя
Щоб швидше зіпсувався
А ви його що довго їсте?
Агент Пинкертона
• вчера в 18:15
Ответ дляБлиск думки
Никакого лука.
А мені горошок чумак подобається маленький м´який
А_я_ЛОЖУ!• вчера в 18:46
Колись спробувала за рецептом Лізи Глінської( на ютубі) і з тих пір ота пропорція для мене сама ідеальна. Коли робила « на око», мені так смачно не було
Єдине, я більше люблю з маринованими огірками аніж з квашеними. І люблю з язиком Олівʼє.