Наполеон Бонапарт• вчера в 18:15
Список продуктів які ми купуємо
Мʼясо ( 75% яловичина, також індичка, курка в тч субпродукти )риба, в основному скумбрія, сом , лосось на сніданок, яйця, творог і сметана ( не часто, раз а тиждень, може і в два) хліб дуже і дуже рідко. Магазинні солодощі майже ніколи ( раз в рік)
Олії - соняшник ніколи( авокадо, гхі, виноград, оливка). Майже всі крупи і каші, крім манки і кукурудзи. Дуже багато овочів весь рік не залежно від сезону. Менше фруктів, але достатньо.
Абсолютно вссі страви рибні чи мʼясні мають 150/200 гр риби чи мʼяса на лсобу, такх мінімум 2 прийоми в день. Витрачаємо на продукти не багато. Нас троє, тут пишуть рюпро 40-60 тисяч. Що ви купуєте?
оксюморон• вчера в 19:46
Ответ дляa.ostroverh
Если в Киеве, то я у ребят беру (правда свинину, я говядину не люблю)
Пару раз стейки брала
Они на Лукьяновке , но по Украине новой почтой отправляют
Пару раз стейки брала
Стейки я теж беру, у нас Сльози Вегана, хороша яловичина в магазинах давно не попадалася. Дякую за посилання, подивлюся.
БезникаЯ• вчера в 19:48
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Без питань, але дивно коли тут люди плачуть що грошей на їжу немає
Які у вас зп і скільки витрачаєте на продукти?
a.ostroverh• вчера в 19:48
Ответ дляоксюморон
Генеральское сало у них отвал башки
Добротная• вчера в 20:00
Що хоче моя душа те і купую. Сьогодні це були відбівні, круасани, перець, ковбаса докторська і чіабата. 15 років сиділа на ’те можна те не можна’ і кожен грам рахувала. А зараз пофіг. Додала до 43 кг ще 4 і норм). Їжте те що хочете, головне отримайте задоволення. З м´яса більш за все люблю баранину і курятину, але наразі ми з котом (вірніше кіт на низько фосфорній натуральній дієті😅) то частіше курятина і свинина.
Але хто б пригостив пловом з бараниною, ммм
Великий сатирик• вчера в 20:36
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Щоб не було дежавʼю
Фантастические ,
У нас на одного человека дохода 55 т , для нас это безумный прайс .
Великий сатирик• вчера в 20:38
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Чому ви тут?
У вас машина времени кака-ято по ценам на продукты
Великий сатирик• вчера в 20:40
Ответ дляЭкспертиза
У вас только мяса на 15т в описании.
500г на 1 приём, их 2 это кг в готовом виде или 1,6кг в сыром в день. Или 50 кг в месяц .
А лососи и скумбрия по 300 уже, не 8
Блондинка в Законе• вчера в 21:46
Ответ дляГірчинка
То, что вы написали, и будет тысяч на 40-50.
Чи на 50, а 35-40 точнр буде.
Блондинка в Законе• вчера в 21:52
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Тисяч 15-17
Порахуйте 2 місяці, будете здивовані сумами. У Вас на м´ясо мінімум 7-10 тис. має йти. Лосось хоч 1 кг в тиждень (якщо по 100 грамів на лбдину в лень) - ще 2000 грн, скумбрія/сом нехай скромно 1000 грн. Що там ще, пляшка оливкової олії, 2 сметани мвнащинні і 2 по 300 грамів творога і 15 тис. нема. А ми ще не починали готувати)
Великий сатирик• вчера в 23:17
Ответ дляБлондинка в Законе
масло гхи авокадо и овощи с фруктами
Блондинка в Законе• вчера в 23:20
Ответ дляВеликий сатирик
масло гхи авокадо и овощи с фруктами
Це якась фантазія, або автор не рахує грошей взагалі, або, що більш вірогідно, фантазує.
Великий сатирик• вчера в 23:24
Ответ дляБлондинка в Законе
я просто сегодня купила обычной зелени 800 (фрукты, сезонные овощи)
Блондинка в Законе• вчера в 23:29
Ответ дляВеликий сатирик
Та так і є, ще якийсь тріль. Середній раціон нам3 в Украхні (за цмови, що нема села з перелачами) від 20 тис.грн. стартує. І це яловичина, авокадо і лосось будуть по 3-4 рази на місяць і скромно. Курка, свинина, скумбрія,,оселедець, молочка, яблука, цитрусові, овочі для салату типу пекінка+огірочок+помідор, тобто звичайте меню, без сома і гхі.
Великий сатирик• сегодня в 00:52
Ответ дляБлондинка в Законе
у нас тоже где-то такой состав меню+ закрутки с мамой крутили летом.
лосось по праздникам..