Угадайс• Изменено 14 декабря 2025
Посилки з Темо.
А хіба вже нараховують митний збір з посилок до 150 євро? Наче ще не прийняли цей закон.
Угадайс
• 14 декабря 2025
Сьогодні одна волонтер розповідала, що замовляла для собак одежу за темо на 400 з лишнім грн. і на міст експресі заплатила 90 грн.
Гербарія сушу• 14 декабря 2025
Ответ дляУгадайс
Вчера забрал посылку больше 4000 грн, ничего платить не надо было
Пишу каліграфічно• 14 декабря 2025
Ответ дляУгадайс
Там умови: замовлення на 423грн для безкоштовної доставки
Чорнобаївка• 14 декабря 2025
Ответ дляУгадайс
Мне станция пришла , платила что выше 150
Угадайс
• 14 декабря 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Так, я знаю,там же і не можливо оформити замовлення до мін. суми.