Чарівна патика• сегодня в 13:54

Як боротись з засранкою донькою

Що ви робите ,коли ваша донька засранка у всьому. Зуби почистити ,куртку попрати, штани погладити,кофту змінити в пятнах, все ,абсолютно все треба говорити. Головна проблема кімната, перетворила її в логвище бомжей. Поки сварюся, наче поверхносно прибирає. Останній раз був скандал, домовились про щотижневе прибирання, наче все ок, через тиждень два все забула, і знову зайти в ту кімнату не можливо. Буває зриваюсь, сама все збираю викидаю прибираю, але потім сльози що я лізу в її простір. 12 років донька, сьогодні в школі, я зайшла і офігіла. На підвіконні пусті жб банки від коли, пил в три пальці, короче всюди таке що я навіть не знаю що з нею робити. Порадите щось? Чи не лізти, нехай засирається по повній ? ,поки таракани не підуть з тої кімнати?
ПС: я прибираю у всьому будинку, все завжди чисто і охайно, може не ідеально, але приклад їй є з кого брати, а воно навпаки все
Синиця у спідниці• сегодня в 13:56
Папа? Это генетика.
Ряженка• сегодня в 13:56
Щиру раджу забити на це
автор Чарівна патика • сегодня в 13:57
Ответ дляСиниця у спідниці
Папа? Это генетика.
Та нормальний в неї папа, такого не помічала за ним
Ряженка• сегодня в 13:57
Ответ дляЧарівна патика
Це дуже часте явище у підлітків
Sherlok Holmes• сегодня в 13:58
ну така й по життю може бути.
автор Чарівна патика • сегодня в 13:58
Ответ дляРяженка
Щиру раджу забити на це
Та це ж не закінчиться добре, спати у кімнаті де в три слої пилюка, речі з тренування смердять потом під ліжком, рушники мокрі по углах і тд.
Ваша прЭлесть• сегодня в 13:58
жесть в мене сини постійно щось пилососять, прибирають, то вікна миють, то посуд, то млинці печуть
розбалували ви дитину
автор Чарівна патика • сегодня в 13:59
Ответ дляSherlok Holmes
ну така й по життю може бути.
Ото ж і питаю, чи боротись з цим , бо скандали через це жахливі ,а толку нуль
Sherlok Holmes• сегодня в 13:59
Ответ дляЧарівна патика
поки не стикнеться з тим, що нічого одіти.
Sherlok Holmes• сегодня в 13:59
Ответ дляЧарівна патика
не знаю, як краще((
автор Чарівна патика • сегодня в 14:00
Ответ дляВаша прЭлесть
розбалували ви дитину
Та я все життя за це борюсь
автор Чарівна патика • сегодня в 14:00
Ответ дляSherlok Holmes
Псіхує, одягне що найде і піде. Каже пофіг що скажуть і подумають люди.
Просто красавица• сегодня в 14:00
В 12 лет куртку стирать и себе гладить думаю редко кто будет. Или это мое представление о ребенке. Да и убирать без напоминаний тоже. Сколько себя помню с мамой был вечный бой на эту тему в детстве. Но потом я выросла, завела свой дом и там у меня порядок. Но мне нравится только когда я сама решаю как и что делать.
Sherlok Holmes• сегодня в 14:00
Ответ дляЧарівна патика
це їй 12. В 16 буде не пофіг)
Яжбоматусяблін• сегодня в 14:00
Я така була. Мама «пилила» мене, що в домі срач. Потім поїхала сама жити, побачила як це і зрозуміла для чого мені прибирати) але якщо до цього брати, то з дитинства я дружила з дівчинкою у якої мама дивилася за собою ну і дівчинка теж, моя мама теж дивилася за собою, але таке: помитися, пофарбувати волосся, у подружки мама краще дивилася за собою і мені це подобалося, брала приклад. Але не розуміла навіщо мені прибирати вдома, якщо я не одна там, мені було не цікаво.
Потім жила з дівчатами по роботі, де кожна мала по графіку прибирати конкретні місця у домі. Так і зрозуміла. Повинен бути приклад у всьому і щоб дитина почала усвідомлювати.
Ряженка• сегодня в 14:01
Ответ дляЧарівна патика
Я єдине що робила, то це вологе прибирання, поки була в школі. А всі ці курси відсовувала, а потім повертала на місце,як було.
автор Чарівна патика • сегодня в 14:01
Ответ дляПросто красавица
Так вона і не пере, я прошу хочаб зняти і дати попрати, і один день піти в іншій. А взагалі що там прати, машинка пере, може і сама навіть якщо потрібно було б
автор Чарівна патика • сегодня в 14:02
Ответ дляSherlok Holmes
це їй 12. В 16 буде не пофіг)
Розумію, можливо не факт, звикне так і все
Стефанія• сегодня в 14:03
Это нормально для подростков. Подождите немного, съедет в своё жильё - начнет убираться
Бандитка Сью• сегодня в 14:04
Ответ дляЧарівна патика
Попробуйте зеркалити, перестане так жопу заносити на всьому готовому.

І найперше - вона живе в СІМ´Ї, а не сама по собі, значить і жити має за правилами цієї сім´ ї.
автор Чарівна патика • сегодня в 14:04
Ответ дляЯжбоматусяблін
Так я ж написала що приклад є з чого брати, я завжди наводжу порядок, роблю уют і тд. Може замало незнаю ,але що цим дітям зараз ще потрібно
автор Чарівна патика • сегодня в 14:05
Ответ дляСтефанія
Та вона доведе кімнату до хламидника і зїде, оце так, скоро пліснява піде по кімнаті
забиякина• сегодня в 14:05
Мой перерос, но я не парилась особо. Вообще не понимаю этой проблемы. Если отдельная комната у ребенка, закрыла дверь и проблема решена.
Яжбоматусяблін• сегодня в 14:05
Ответ дляЧарівна патика
Ну і робіть. Ви для себе це робите. Дівчина ще не усвідомлює навіщо їй це. Ви відповідаєте за затишок та комфорт у домі. Вона захоче – прибирати у своїй кімнаті. Навіщо воно вам.
Бабуся Бетман• сегодня в 14:06
Ответ дляЧарівна патика
Не боротись. Забити, двері закрити.
Нікому той порядок не треба, окрім задрючених батьками міленіалів.
вкрации• сегодня в 14:06
Як я вас розумію, борюсь з цією проблемою але марно. Донці 14 років, вона не помічає бруду навколо.
Нічого не діє.
Бабуся Бетман• сегодня в 14:06
Ответ дляЧарівна патика
Так це правда.
автор Чарівна патика • сегодня в 14:06
Ответ длязабиякина
Ця кімната кімната будинку, я так не можу, я розумію , але цвілі рушники приведуть до горя
Sherlok Holmes• сегодня в 14:06
Ответ дляЧарівна патика
ну дивіться, у дочки подруга засранка. Така, що жесть. Така й залишилася. Мама з нею роки воювала. А їй так добре. Хлопця собі знайшла - йому так добре.
Кондуктор маршрутки• сегодня в 14:06
Так они все такие. Что вам мешает у нее убрать, если вы весь дом и так убираете?