ПриснитсяЖЕ• 15 декабря в 21:01
Хочу тюльки яку продають на вагу, а що їсте зараз?
Я не в Україні і тюльку в нас не продають. А мені аж пахне , жирненька така , із свіжим хлібом, і картоплею в мундирі. Дівчата, що їли сьогодні смачне?
ПриснитсяЖЕ
• 15 декабря в 21:06
Ответ дляВишиванка
Неужели нет анчоуса?
Воно не таке зовсім
Купи слона• 15 декабря в 21:12
Ответ дляБаба Йога
У мене сьогодні кончений лосось з чорним хлібом був
Стесняюсь спросить, а в чём тот лосось так провинился?
Баба Йога• 15 декабря в 21:13
Ответ дляКупи слона
Деметра-c3d4• 15 декабря в 21:15
Якщо ви не в Україні то це не проблема. Повсюди є українські магазини. Там є багато українських продуктів і тюлька в тому числі, але правда не з відра.
Купи слона• 15 декабря в 21:15
Ответ дляМолчунья
Включили свет, варю харчо и жарю блинчики
Тарелочка зачётная
Баба Йога• 15 декабря в 21:15
Ответ дляКупи слона
А...ну так не интересно
Зато вкусно и ещё и по акции в Велмарте
ПриснитсяЖЕ
• 15 декабря в 21:22
Ответ дляДеметра-c3d4
Не правда, не повсюди, іноді треба їхати півтори години до такого магазину. У наших магазинах тюлька несмачна у пластиковому невеликому контейнері, я хочу з відра чи ящика .
Вишиванка• 15 декабря в 21:30
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Мороженой тоже нет?
ПриснитсяЖЕ
• 15 декабря в 21:35
Ответ дляВишиванка
Мороженой тоже нет?
Не має, в азіатських магазинах є але вона якась страшна, поломана, наче разів пʼять переморожена . Я сільодку купую, але то не тюлька всеодно
Все буде• 15 декабря в 21:57
Це ви, автор, мою відповідь прочитали в якійсь сьогоднішній темі про вечері?
Бо я якраз писала, що на вечерю їла власноруч засолену, потім так само власноруч замариновану жирненьку салаку з картоплею в мундирі і чорним хлібом.
Ось вони, переваги життя в Україні, особливо на Півдні)) можна тюльку і салаку солити і їсти)
ПриснитсяЖЕ
• 15 декабря в 22:00
Ответ дляВсе буде
Ні, я не читала вашу тему і не бачила. Просто тюльки вже давно хочеться