Бабця в мештах• 15 декабря в 21:17
Підготовка до випускного в грудні?
Ожили шкільні чати. Нездорова активність 😅 не зарано?.. Це навіть не 11 клас. Зараз волосся дибки від планів активістів.
Бабця в мештах
• 15 декабря в 21:18
Ответ дляПасти Ла
Отключаете оповещения и прическа будет в порядке.
Вимкнула, в березні почитаю скільки грошей здавати😆
очки_ннадо• 15 декабря в 21:21
Точно не зарано. Якщо робите альбом - треба вже бронювати фотографа, бо потім не знайдете вільних дат, ми взагалі в вересні робили фото для альбома.
Так само з кафе та ведучим, діджеєм - в січні вже все було заброньовано. Ви не забувайте, що це буде період випускних, весіль - весною ви будете обирати з ’найгірших’ варіантів, які лишилися. А щоб бронювати в січні\лютому - вже треба мати якісь гроші для завдатку.
ИграйМойГормон• 15 декабря в 21:22
Ніхто не примушує бути в чаті і в принципі йти на свято.
Атестат можна забрати в адміністрації школи
Элька-Карамелька• 15 декабря в 21:22
Ответ дляочки_ннадо
НЕ 11 клас
Бабця в мештах
• 15 декабря в 21:24
Ответ дляЭлька-Карамелька
НЕ 11 клас
І не Київ, а місто під кабами. Але нам треба свято і шампанське мамам)
Крим мій• 15 декабря в 21:28
Ответ дляБабця в мештах
Дуры... Когда уже запретят эти родительские комитеты на уровне закона? Это хуже террористов в каждом классе. И не важно выпускной это класс или нет.
Крим мій• 15 декабря в 21:30
Ответ дляочки_ннадо
У автора город под кабами((
Крим мій• 15 декабря в 21:31
Ответ дляБабця в мештах
Они Вас на улице встретят ещё 150 раз до этого времени.
Бабця в мештах
• 15 декабря в 21:33
Ответ дляКрим мій
Я з батьків нікого навіть не знаю, мені легше. Лише на зборах бачила декілька разів 😅
Крим мій• 15 декабря в 21:33
Ответ дляБабця в мештах
Зато они Вас запомнили)))
Леннон_Жив!• 15 декабря в 21:47
Какой класс?
Если фотоальбом - то уже нужно заказывать, вальс репетировать и можно потихоньку собирать деньги.
Бабця в мештах
• вчера в 02:19
Ответ дляНервогенератор
У нас вже була перша фотосесія, поки гарно в парку було
В нашому випадку я навіть не бачу сенсу в альбомі, бо клас зібрали рік тому. Да і це не кінець, далі ще вчитись і вчитись ще 😅 альбом заради порівняння до і після... Ну і його планують з серпня, досі. Ок, ну кому надо, то їх справа. Мене вражає оптимізм в прифронтовому місті... І розмах. Ну скільки там того свята малим. Пара годин з аніматором. І далі що... Вже цінник лише за зал вражаючий, якщо той зал ще до літа простоїть. Бо місце святкування одного з дн дитини від дати залогу до святкування було розбито вщент 😔
Нервогенератор• вчера в 06:53
Ответ дляБабця в мештах
Мене теж вражає цінник на зал.
Причому мені кажуть -ну це ж вкладення в гарні спогади і враження
Яке відношення пафосність ресторану має до гарних вражень?
Не пояснюють