Педиатор_я• вчера в 23:00
Нічого не хочу, лежу в ліжку, дивлюсь в стіну.
Навіть ворушитися не хочу. Втомилася від усього. Від війни, оренди, цін, праці, хвороб, проблем, від інших людей і нелюдей. Скоро Новий рік, а в мене настрою - нуль. Похід в продуктовий магазин - суцільний стрес. По іншим магазинам уже і не ходжу. З вікна видно тюрму, позаду дома - кладовище і заводи. Доповнюють картину, так би мовити. Немає бажання стригтись, фарбувати волосся, робити мейк, навіть користуватись парфумом, прибирати, готувати, силою змушую себе хоча б рухатись…Ялинку теж не хочу, нічого не хочу. Це вже депресія чи я себе накручую? Як повернути себе до життя?
Большой секретик• вчера в 23:02
Потім обличчя провисне і нічого фарбувати буде вже. Так що ловіть момент
Педиатор_я
• вчера в 23:02
Ответ дляЯ тертий жук
Хорошо, что с окна не видно тец и ГЕС.
Їх не видно, вони просто поруч з іншого боку. Уже проходила це все.
Педиатор_я
• вчера в 23:02
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Це вже дуже схоже на депресію. Діти є?
Нема і скоріш за все, не буде(
Педиатор_я
• вчера в 23:03
Ответ дляТа прям багіня
Я тоже читала этот текст
Який саме текст?
неДодекаэдр• вчера в 23:03
Напишіть цифру від 1 до 305 дам підказку-пораду, якщо прислухаетесь до цієї підказки-поради то ваше життя стане щасливим!
Трейдер кріпти• вчера в 23:03
Ответ дляПедиатор_я
А де ж мені бути?
я бы вам выписала антидепресанты, проблемы не решают, но настроение поднимают
Трейдер кріпти• вчера в 23:04
Ответ длянеДодекаэдр
а можно и мне?
Невгамовна шахиня• вчера в 23:04
Так Лежите если хочется. Вот прямо Возьмите телефон отключите и Лежите и смотрите в стену один день второй день. Это только так кажется что вам никогда не захочется ничего делать Просто дайте себе отдых без гаджетов и раздражителей
Я не Тролль• вчера в 23:04
А мне надо дом прубирать и к Рождеству нарядить. А я вечно на работе. И 24 всё приготовить и отпраздновать свят вечер. Где же энергию взять?))
А 25 ещё и жених приезжает. А я буду замотанная и уставшая ((
Гадаю_По_шнуркам• вчера в 23:05
Ответ дляПедиатор_я
Нема і скоріш за все, не буде(
Будуть. Але зараз може й на краще, що нема. Вам потрібно робити хоч 1 активність в дні. Щось рутинне хоча б. Якщо на це взагалі нема сил, йдіть до психотерапевта/ психіатра, беріть антидепресанти. Поки можете, дійте, а не втягуйтеся в це болото ще глибше.
Педиатор_я
• вчера в 23:05
Ответ дляЯ не Тролль
У вас хороше життя. Ще й жених є)
Хома з пастою• вчера в 23:06
Ответ длянеДодекаэдр
Можно я 301
Тишком_нишком• вчера в 23:06
Ответ длянеДодекаэдр
ЖонДуан• вчера в 23:07
Схоже на депресію автор . Але такий стан має бути не менше 2 тижнів поспіль . Якшо пару днів таке - то це ситуативне. Звісно точно сказати може лише фахівець
У мене власне такий стан з вересня 2024. Все думала само пройде але нагрібає по факту ще дужче. Зранку взагалі не можу- і це буквально - встати з ліжка годину чи більше
Педиатор_я
• вчера в 23:06
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Дякую…про дітей навіть думати не можу. У мене невиліковні проблеми по гінекології, а мені вже 36, тож…
Педиатор_я
• вчера в 23:07
Ответ дляЖонДуан
У мене такий стан весь рік, останні півроку прям геть погано.
Хома з пастою• вчера в 23:07
Ответ дляПедиатор_я
Так держитесь, медицина идет вперед, тем более вам сначала жениха нужно найти, время еще есть !
Гадаю_По_шнуркам• вчера в 23:08
Ответ дляПедиатор_я
Часом діти приходять в життя тих, хто їх хоче, в дуже несподіваний спосіб. Але зараз потурбуйтесь про себе, щоб потім бути готовою до турботи про інших.
Большой секретик• вчера в 23:08
Ответ длянеДодекаэдр
А что за книга
ЖонДуан• вчера в 23:08
Ответ дляПедиатор_я
Не маю права радити але подумайте про спеціаліста…
Педиатор_я
• вчера в 23:08
Ответ дляХома з пастою
У мене є чоловік, ми вже 16 років разом.