Тюрюнь_Тюнь• сегодня в 07:14

Можете казати, що завгодно...

...але якщо тут пару днів тому писали, що медицина у нас безкоштовна, то ось: на курс лікування щитовидної найпростіші препарати - 1.5 т. грн. І безкоштовно мені в аптеці їх чомусь не дали(( А батькові два препарати для серця та від тиску - це півтори тисячі щомісячно, це з його пенсії 4 тис. Оце про "безкоштовно".

Ми давно маємо платну медицину. От якби ще система страхування була до цього((
Млинці зі смайликом• сегодня в 08:06
Авторе, а за консультації лікарів ви теж платите?
Кастрюлька• сегодня в 08:08
Ніколи в Україні не була умовно безкоштовна медицина, як написано в Конституції. Зрозуміло що все це береться з податків, внесків, але ж вони сплачувалися, а ніхто нічого не отримував...
За все завжди платили. Моє лікування, відновлення після важкої аварії коштувало шестизначну суму не в гривні. Близька людина через хворобу потрапляла в лікарню кілька разів на рік і це завжди коштувало по кілька тисяч євро. З останнього навіть покійній мамі сказали, після флюшки, що: а ви можете дати добровільний внесок? Хоча було направлення.
Вероятненько• сегодня в 08:12
Ответ дляВідкушу все що стирчить
При чем медицина к препаратам.
Бо за рецептом передбачено безкоштовні або частково оплачувані ліки, якщо вони життєво необхідні
НаБалКоніХодять• сегодня в 08:14
Які саме препарати? Назви?
НаБалКоніХодять• сегодня в 08:16
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Доя тих, хто не розуміє зміст цього поняття, ось:
Безкоштовно видають тільки життєво необхідні ліки, наприклад, інсулін діабетикам.
Чому Вам мають давати щось безкоштовно?
НаБалКоніХодять• сегодня в 08:17
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Де вона є?
В Україні є. Але ж Ви зараз напишете, що страхові внески теж платити не хочете.
НаБалКоніХодять• сегодня в 08:20
Покажіть документ про оплату огляду та консультації лікаря, оплату за аналізи.
Вангую, що їх немає. Тобто це все було безкоштовно.
Чого Ви ниєте безперестанку тут на форумі? І брешете вкотре.
Скіфська пектораль• сегодня в 08:32
Ответ дляВодійка хімарса
Вот интересно можно ли от какого то налога отказаться и подать в суд.
Так Вы ж ничего не платите, платит работодатель взносы НА зпл.
В суд подавать кто будет - фирма? И это не налоги, это ’добровольные взносы’ ))) Суммы и штрафы у ФОПов несколько лет назад по ЕСВ видели?
Мои знакомые тогда за пару лет на 25 тыс. влетели. Благодаря тому, что с какого-то там года тихонько приняли закон, что отныне все, даже ’спящие’ ФОПы не ведущие деятельность, платят ЕСВ с минималки ежемесячно. С нуля доходов, ага. Потом выждали еще пару лет и такие опа, а у вас должок больше 20 тыс. + штраф + пеня! Поднялся кипиш, неработающие ФОПы охренели, побежали выяснять, и оказалось, что у них тоже долги. Да, тогда начали судиться и эту хрень отменили задним числом и списали долги. Но некоторые уже успели заплатить, бо у них квартиры в налоговом залоге оказались, и они от греха подальше, зная наше государство, погасили долг. И никто им потом эти незаконно начисленные штрафы не скостил и не вернул! Заплатил - значит признал долг, сам дурак! Как-то так.
Патріотка з дивану• сегодня в 08:28
Ответ дляПанна Кота
А в якій країні безкоштовні ліки? Страхова медицина є але ж ви не захочете платити.
В США, наприклад. Там за ліки, призначені лікарем, або не платиш, або платиш якийсь % від повної ціни, залежить від виду страхування.
Скіфська пектораль• сегодня в 08:30
Ответ дляНе вмію заміряти
Мама отримає безкоштовно ліки від гіпертонії та діабету 2 типу
да, но это самые дешманские отечественные препараты, самого говенного качества. более действенные импортные аналоги - только за деньги.
интайм_не_предлагать• сегодня в 08:33
Ответ дляПанна Кота
В Іспанії, у мене все що виписує лікар, безкоштовно. Але я маю пільги . Коли не мала, платила за все що виписував лікар десь 20%. Чекаємо на операції дитині, також безкоштовна ( але треба чекати). Зуби дітям лікувати( постійні) також безкоштовно і багато чого.
Патріотка з дивану• сегодня в 08:37
Ответ дляЗалізний кіготь
Ви трохи ку ку. Я в США плачу страховку 800$ і в мене немає безкоштовних ліків
Хм, щось не віриться...
В США сестра з родиною вже більше 30 років, моя донька, то я трішки в темі.
800 доларів - це ціна страхування на родину з 4-5 осіб мінімум, це раз. Два - це по будь якій страховці, навіть медікейд, медпрепарати безкоштовні або за них сплачують +- до 20%.
У сестри з родиною хороша страховка, обслуговуються в Кайзері, то в них може бути доплата до 10% на препарати, візити до лікаря і на лікування в цілому.
В доньки простіше страхування від роботи, вона платить чи 120 чи 150 доларів на місяць, і то там покриття хороше і призначені лікарем препарати береш в аптеці або безкоштовно, або за копійки.
Звісно, якщо просто приходиш в аптеку без рецепту, то за все платиш сам.
Альдебаран• сегодня в 08:41
Ответ дляПанна Кота
Не сможет просто из 4тыс грн...
Альдебаран• сегодня в 08:44
Ответ дляНе пириживай
Чим ви лікували зитоподібну залозу? БАДи не є ліками. 1,5 тис. на тироксин чи тирозол навряд чи можна було вииратити.
Ну как нет если да. И селен и йодомарин, и витамин Д и еще целая куча и все это дорого !
Атятя_тётя• сегодня в 08:53
Ответ дляСкіфська пектораль
У нас были 4 фонда: Безработица, Несч. случай на пр-ве, Соцстрах и Пенсионка, во все были отчисления с зпл и на зпл. Потом их все объединили в 1 и обозвали ЕСВ, отставив контроль у ПФУ. И сейчас на это всё берут с работодателя 22% на зпл, с работников ничего не удерживают. Но все деньги с ЕСВ, я так понимаю, тупо идут на пенсии нынешним пенсионерам, и то вечно не хватает.
От чего страховал фонд безработицы, не сих пор непонятно, соц. страх хоть путевки выдавал в санатории под 20%, правда не всем, но хорошо хоть кто-то попользовался. И подарки на НГ детям сотрудников, худо бедные. Сейчас и того нет, лавочка прикрылась давно.
Виплати в цз, що вам не зрозуміло
Миллениалка• сегодня в 08:58
Ответ дляСкіфська пектораль
Другой вопрос, что самому очень дорого покупть мед. страховку, на компании от 10 чел. совсем другие цены. У нас на работе было дело, страховали сотрудников, было классно. А потом перестали, я в ту же компанию обратилась, чтобы самостоятельно ту же мед. страховку себе купить - и офигела от цены. Я же видела, почем наша фирма до этого платила за каждого.
А ещё можно до 3 членов семьи по корпоративной страховке записать. Но за них надо платить самим. У меня подруга с детьми подписалась к родственнику за свои деньги. Взрослая страховка около 12 тыс за год, а детские около 8. Так свою страховку (12 тыс) она в ОнКлинике в Одессе отбила за первые полтора месяца - прошла пакетом УЗИ, прошла эндокринолога, гинеколога и удалила по страховке полип. Т.е. это очень выгодно. И в планах у неё пролечиться от и до и все это в нормальной клинике.
Так что, автор, хватит очередное обсерание Украины здесь устраивать.
А бесплатная программа НСЗУ тоже замечательная, а новая программа с 2000 грн - тоже спасибо за неё. Хватит ныть.
Працівниця року• сегодня в 09:00
Ответ дляХата на мати
Страховая не доведи бог (это финмахинации с коррупцией).
там столько скрытого мелкими буквами.
Покрывает она мизер (сопли, кашли, малочисленные острые состояния) и то покрытие что тебе положено по программе (100тыс-1млн) из них не выбьешь никогда и в итоге болезнь не ждет и лечишься все равно за свои. Плюс там знают как играються с диагнозами и вместо перелома пишут посттравматическое артро_блабла и все финиш - перелом по сути лечишь полностью за свои как и операции. Хронические болезни они не покрывают лишь в стадии обострения возможна мизерная компенсация и то лишь на симптомы. С одними больницами/врачами они работают с другими нет и к врачу переться через весь город такое себе.
Короче это мрак с ними бодаться это для очень здоровых которым эта страховка и не нужна.
Это где?
Крапипопка• сегодня в 09:01
Ответ дляНе пириживай
Пластинка тирозолу 290 гривень-15 таблеток 3 раза в день
Прибираю щодня• сегодня в 09:04
Ответ дляПанна Кота
В Нідерландах ліки, які призначає лікар , безкоштовно . Вітамінки, парацетамол та БАДи -за свій рахунок
Помидорина• сегодня в 09:09
Ответ дляХата на мати
там столько скрытого мелкими буквами.
В мене була медична страховка від компанії - там все було чудово. Ще й, по пільговому тарифу, підтягнуло дитину. То я горя не знала. На якийсь чих (в мене чи в дитини) приїжджав лікар, оглядав, видавав ліки (так, саме видавав, а не я бігала аптеками) і їхав. Все входило в страхування.
Але потім страхові загнули ціни і почалося: за все треба було доплачувати. Мені було дешевше забрати кошти, які компанія платила за страховку, ніж користуватися нею і ще й платити додатково.
Зараз в мене знайомий вирішив застрахуватися. Сплатив якісь шалені кошти. В, як дійшло до страхового випадку, то виявилося, що страхова то одне не покриває, то інше... Фактично, 2/3 лікування знайомий сплатив з власної кишені.
Сказав, що більше в страхування не полізе.
Админко• сегодня в 09:15
Ответ дляСкіфська пектораль
З роботодавця??? Ви забавна
Скіфська пектораль• сегодня в 09:16
Ответ дляАдминко
З роботодавця??? Ви забавна
А с кого? Из зпл сотрудника официально ничего не удерживается.
Админко• сегодня в 09:17
Ответ дляСкіфська пектораль
Та якраз із зп співробітника і платить роботодавець.
автор Тюрюнь_Тюнь • сегодня в 09:23
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Где там написано, что лекарства вам выдадут бесплатно. Смысл понятий вам самой сначала понять надо.
Твм нігдє нє написано. Мова йшла про те, що тут, на форумі, пару днів назад писали про безкоштовну медицину по декларації в нашій країні. Тому про ’смисл понятій’ не треба тут. Я навела приклад змісту самого поняття ’медицина’, бо мені написали, що поняття ’медицина’ не включає медичні препарати. Ан нєт, включає.
автор Тюрюнь_Тюнь • сегодня в 09:25
Ответ дляНе пириживай
Які препарати призначив сімейний лікар на 3 місяці, такі і взяла.
автор Тюрюнь_Тюнь • сегодня в 09:26
Ответ дляПроработник
Для чого ця п...ж? Тироксин 145 грн 50 таб, ви 10 упаковок на міс п´ єте?
Це не гормональні препарати, а комбіновані мікроелементи, бо в наявності АІТ. Чи ви, окрім тироксину, ні про що інше не чули?
автор Тюрюнь_Тюнь • сегодня в 09:27
Ответ дляЗалізний кіготь
Шкода, що ви не в змозі осягнути зміст кількох печатних рядків.
Цікавий писочок• сегодня в 09:30
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Медицинские услуги - бесплатно. Лекарства- платно.
Что вы дурочку из себя строите?
Вы ничего не платите за приём врача, рентгены, кучу анализов и т.д. Мне КТ и УЗИ бесплатно делали. За пребывание на стационаре вы тоже ничего не платите. И по закону(не говоим сейчас про взятки) - за операции и любые медицинские манипуляции тоже оплата 0.
Кроме того, по Бесплатным ликам можно много чего получить бесплатно- там давно уже не только парацетамол и беспролол.
Надо больше- покупайте страховку.
Цветочница• сегодня в 09:30
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Це якщо в лікарні лежиш на операції, але там є благодійні внески (
автор Тюрюнь_Тюнь • сегодня в 09:32
Ответ дляПроработник
Не розганяйте
Що ’не розганяти’? Я не вживаю гормональні препарати, гормони наразі в межах норми.