Хачапууури• вчера в 12:04
Хто проходив повне обстеження перед тим, як призначали вітаміни й добавки?
Лікар реально щось підібрав по аналізах, чи вийшло як завжди, пийте магній і D3?
ПультОт_БМВ• вчера в 12:08
Здавала в Ділі аналіз на комплекс вітамінів. Феритин низький (це я і так знала). Все інше в нормі.
Гінеколог прописала іншу форму заліза і фолієву кислоту.
Вітамін Д, омега та магній я і так пʼю
ДаЗдраПерма• вчера в 12:16
Пьём витамины без всяких обследований. Тик ток плохого не посоветует
Вірю, я повірив• вчера в 12:38
Ответ дляПослушная
Роблю повний чекап раз на рік. Призначають по дефіцитах
В здаєте аналізи? Це ж так дорого, один вітамін Д близько 500 грн
Послушная• вчера в 12:39
Ответ дляВірю, я повірив
Здаю.
А що дешево зараз?(((
Я слідкую за своїм здоров´ям наскільки це можливо
А що дешево зараз?(((
Вірю, я повірив• вчера в 12:47
Ответ дляПослушная
Здаю.
А що дешево зараз?(((
А ви прям на всі вітаміни? Може в лабораторіях є якісь комплексні аналізи?
Послушная• вчера в 12:49
Ответ дляВірю, я повірив
Є комплекси
Цикавенная• вчера в 19:08
Я вже й в лікарів не буваю для цього. Здала раз на рік мікроелементи, купила чого не вистачає.