Акуна_Матата• 1 час назад

Сделала сырники. Получились за жидкими, ребенок есть отказывается

Муки мало положила. Не спасти?
Полуничка• 1 час назад
Ответ дляНезламна
Нічого не тече, завжди готую на магазинному
Який сир ви купляєте?
Мамина корзиночка• 1 час назад
Ответ дляПолуничка
Це сир такий. В хороший дрмашній сир требо ложка муки, і все чудово тримається. А магазинний сир тече.
Дівчата, може знаєте який зороший магазинний? Бо до базару не часто можу дібратись.
Хуторок 5% не течёт, но говорят сам творог не очень качественный у них.
Любительница• 1 час назад
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Каких все нежные. Будто багачки, выбрасывать еду советуют
Але їсти і давитися не смачним - це дно. Так, якщо це не їстівне, як у випадку автора, просто ригачка з невідомим вмістом, то для чого це пхати в себе?
Не смачне- в смітник, наївся- залишки в смітник.
100pudov• 1 час назад
пішненькие, нежненькие (Высоцкая))
Зажуженная Жужжа• 1 час назад
Ответ дляЛюбительница
Ви ж їх не пробували. Може смачні
Полуничка• 1 час назад
Ответ дляМамина корзиночка
Дякую, спробую.
Любительница• 1 час назад
Автор, що ви туди вмішали ? Там точно не нормальні інгредієнти. Чому вони коричневі? От вам і результат- намішали як з перепою, маєте купу сміття
Кіна не буде• 1 час назад
У вас неякісний сир і скоріш за все сирний продукт. Для сирників з нормального сиру я додаю 1 ст.л. муки на 400г сиру. І вони не пливуть. Сир в АТБ щодня, знежирений. З нього смачні сирники виходять.
Колупалочка• 1 час назад
Ответ дляПолуничка
Простонаше завжди беру і сирники ідеальні
Кіна не буде• 1 час назад
Ответ дляПолуничка
Я так і готую, ложка муки, жовток, цукор.
Та вже 2 рази брала магазинний і щойно клала цукор, сир виділяв сироватку, мукою загустити неможливо, от прям тече. Виходили точно як у автора на фото.
Це сирний продукт, фальсифікат, підробка, з пальмовою олією, замість молочного жиру. Ще можливо невіджатий сир що застив за допомогою крохмалю. Крохмаль і пальмова олія пливуть.
Кіна не буде• 1 час назад
Ответ дляМамина корзиночка
Чим він не якісний, якщо це справжній сир?
Бриджит_Фрикандо• 1 час назад
Ответ дляПолуничка
Готую з магазинного, ніколи не тече
Свій варік• 1 час назад
Ответ дляСКИБИДЫШь
Сбегать в Галю Балувану за замороженными
В Гале говно а не сырники, да и дай бог, чтоб хотя бы из сырного продукта. Визуально красивее, да, но это ж не только для картинки.
Автор, держите рецепт. На 400-500 гр творога (заблендерить или перетереть через сито) 1 яйцо, 2 ст.л сахара, щепотка соли, ванилинчик, 2 ст.л. муки. Формируете сырники руками, слегка припылив их, и жарите иди запекаете. И не берите мокрый творог или сырковую массу для сырников. Тогда удаются всегда, хоть с магазинного, хоть с домашнего творога.
Мамина корзиночка• 1 час назад
Ответ дляКіна не буде
Не знаю, читала отзывы.
ПесиКот• 58 минут назад
Ответ дляСтрахованная
Я теж зробила сирники
А зачем вы их в поднос выложили?
СКИБИДЫШь• 56 минут назад
Ответ дляСвій варік
Мне очень вкусные в Гале. Говно - ваш стиль общения
hrystia• 55 минут назад
Ответ дляСтрахованная
Я теж зробила сирники
Давайте рецепт) Як ви їх в духовці запікаєте?
ПесиКот• 55 минут назад
Автор, могу только посочувствовать. Я делаю всё и торты и пельмени и борщи и салаты и мясо и рыбу. Но, с..ка, только не сырники и запеканки. Как пороблено. Пробовала много раз и из магазинного и из домашнего и на сковороде и в мультварке. Нехера. Каша малаша. Забила. Слава богу мои творог едят в сыром виде и впринципе им эти печеные твороги безразличны
Летчица• 53 минуты назад
Автор, а вы не из зернистого творога их делали? Из него вот такое как раз и получается.
Карапулька• 51 минуту назад
Ответ дляСтрахованная
Я теж зробила сирники
Дайте рецепт, никогда такие у меня не были
Незламна• 46 минут назад
Ответ дляПолуничка
Який сир ви купляєте?
Яготинський, білоцерківський, президент, і тд
Ні за холодну воду• 44 минуты назад
Ответ дляПолуничка
Я беру український
Такий
Мені подобається. Сирники теж гарні.
Ні за холодну воду• 43 минуты назад
Ответ дляОшеламиссимо
Залить сметаной и протушить в духовке. Хотя бы сама поедите.
Доречі гарна ідея.
СирОжино пирОжино• 38 минут назад
Как их можно уже спасти
СирОжино пирОжино• 38 минут назад
Ответ дляАБВГДейка
класс. у мкня ни разу в жизни ьакие не вышли). колитесь♥️
Колимся чтобы сырники готовить
СирОжино пирОжино• 37 минут назад
Ответ дляБлакитне небо
Я б з‘їла.
Я взагалі весь сир вивалюю на сковорідку і ужарюю такою кашкою.
Дитині б меньше вередувати, не ті часи.
« не ті часи»🤯 ви дитині таке саме говорите?
СирОжино пирОжино• 36 минут назад
Ответ дляНу ниче се
Со сковородки хоть едите или на стол вываливаете?
Не те времена, чтобы вываливать
Свій варік• 34 минуты назад
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ну кому то и говно нравится - на вкус и цвет, как говорится. И советы говняные кто-то раздает, не по делу.
tereska• 31 минуту назад
На сирники це блюдо не схоже однозначно.
Забагато вологи у сирі було і цукру. Наступного разу перетріть або переблендеріть той сир, додайте манку чи борошно, що б можна було сформувати гарні кругленькі сирнички. Для красивої форми, візьміть стакан, струсіть трошки на стіл борошна, кавалок тієї сирної маси і крутіть - побачите який красивий і кругленький вийде, лише притопчіть, щоб вийшла форма понижче.
ЛижТолько• 29 минут назад