😞
Ответ дляcoloritka
Тут кричали війни в Європі не буде(((
Мені здається Європа воювати не буде вона і2 світову з німцями особо не воювали, і було опитування поляків і німців також мало бажаючих йти воювати, підпишуть все після першої атаки, вони цінують своїх людей і землю, скуповувати їх ніхто не буде, домовляться
ЗдохниПуйло• 17 декабря в 18:32
Ответ дляОдуванчик number one
Ну ви ж в нас розумна, розкажіть як воно буде нам, телепням, до 2030 року?!
Так, як і всім українцям
Как бы кто тут не умничал задним числом, но надежды на ’мир’ были. Обсуждали все это в окружении и звувчали разные мысли, мол если хуйло не собирается останавливаться, то к чему весь этот движ с переговорами, трампоном и т.д. И была озвучена мысль, которая теперь больше всего похожа на правду. Переговорный движ - это фейк и манипуляция, что бы выставить нас не договороспособными, но главная их цель, под лживые речи рашки про переговоры и мир, тихонько снять с них санкции и без пыли и шума вернуть их на мировую арену торговли и сотрудничества. Якобы это и была истинная цель встречи на Аляске, а наша судьба давно и печально предрешена.
gizzaGinora• 17 декабря в 19:45
Ответ дляАнна_Бель
Ніби наші хочуть її припинення
Ага, ну так це ж наші ракетами та шахедами по містах херячать
Fioletovna• 17 декабря в 20:33
Ответ дляgizzaGinora
Та тут волали ТРАМП ПРИЙДЕ ПОРЯДОК НАВЕДЕ
Шампанське відкривали)
Прийшов, навів)
Шампанське відкривали)
Прийшов, навів)
Единственное, что меня удивляет - почему одним всё очевидно и прогнозы раз за разом сбываются, а у других в голове какие-то мультики, и наивность каждый раз разбивается о жёсткую реальность🤷♀️
Ответ дляclernikol
А ви очікували на щось інше? Це і так було зрозуміло
А вы помните конла были выборы в США что тут творилось?))
Большинство местного контингента с интеллектом гуппи,все на трампа надеялись
Пс кстати, знаете у кого сейчас Европа покупает газ вместо параши???
Всем выгодно эта бойня,включая нашу брехливую власть. Всем,кроме народа Украины
Ответ дляОдуванчик number one
Ну це війде в історію, як весь світ приймав участь в геноциді українців, як робили вигляд, що нічого не можуть зробити, ні авіацію з ракетами дати, ні обрушити економіку рф і т.д.
Сколько вам лет?
В этом мире,как и вообще в жизни, каждый сам за себя.
Украине никто ничего не должен.
Только не надо про будапешский договор.
Он не имеет юрид.силы,и шакалы которые его создали и подписали,это знали.
Выйдите уже из позиции маленькой девочки!
Каждый сам за себя.
И в этом мире по прежнему,правит не сила права,а право силы.
Украине никто ничего не должен.
Только не надо про будапешский договор.
Каждый сам за себя.
gizzaGinora• вчера в 08:25
Ответ дляАнна_Бель
Звісно херячатб і прилітає відповідь
Ви плутаєте причинно наслідкові зв´язки.
Це кацапи напали. Це вони агресори.
А ви продовжуйте жити в позиції жертви-ойй, це ми розбили підлодку, і тому вони б´ють у відповідь
Ну то ні.
Кацапи просто займаються терором мирного населення
Це кацапи напали. Це вони агресори.
Ну то ні.
Ответ дляgizzaGinora
Це кацапи напали. Це вони агресори.
Ну то ні.
Це кацапи напали. Це вони агресори.
Ну то ні.
Ні це ви не розумієте зв´язків. Коли мова йде про призупинення, тр треба прагнути цього, а не влаштовувати тупі провокації
gizzaGinora• вчера в 08:44
Ответ дляАнна_Бель
Оййййй , давайте нийте як європейці. Жах, жах! Зараз росіяни розсердятбся і щось як зроблять!
Кацапи розуміють тільки одну мову. Це мова сили.
І такі як ви для них просто лохи, яких треба лишати без світла. Щоб знали, хто хазяїн.
Бо для вас кацапи-хазяї. В вашій голові.
Ви не розумієте головного.
Навіть якщо ми складемо зброю -війна не закінчиться.
Просто ваш чоловік піде воювати в кацапській армії.
І в першу чергу
Бо ми для них люди другого сорту.
Нийте далі
Ви не розумієте головного.
І в першу чергу
Бо ми для них люди другого сорту.
Нийте далі