Хочу наколоти губи• 17 декабря 2025
Знов відмова.
Знов відмовили у роботі. Німеччина. Мова В2. Розмовляю на цей рівень ( достатньо спілкувалась з німцями). Вчитель, працювала в Україні вихователем. Переклала дипломи, з нового року хочу підтвердити. Була на пробному дні у школі для особливих дітей ( аутизм, розумова відсталість тощо) як Schulbegleiterin. Коли проходила співбесіду ( Malteser, організація, що є роботодавцем), зрозуміла, що я сподобалась. Мене запитували, чи є у мене запитання, чи маю я права на авто ( прав не має). А у школі, де був пробний день щось пішло не так. На уроці праці ( я його так назвала) готували вафлі. І треба було допомогти дітям з приготуванням. Я не знала більшість назв кухонних приладів ( я їх і українською не знаю). Ще й вчителька була високоміцна. На математиці по моїм відчуттям все було добре. Це звісно не робота моєї мрії. Але отримувати відмову дуже неприємно.
Хочу наколоти губи
• 17 декабря 2025
Питання. Дівчата, як ви реагуєте на відмови? Це вас стимулює не здаватись і йти вперед? Чи навпаки, пригнічує.
Ответ дляХочу наколоти губи
Вы четко написали, где нужно проработать. Не учить названия предметов, а уметь выкрутиться так, чтоб никто этого не заметил.
Все будет. Больше уверенности в себе
Девальвация• 17 декабря 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Нормально уже реагирую. Говорила значит не судьба, а судьба готовит мне что-то лучшее
дамаБезСобачки• 17 декабря 2025
Пробуйте далі, не опускайте руки. Ви молодець, Ви вже пройшли великий шлях
Хочу наколоти губи
• 17 декабря 2025
Ответ дляМerida
Все будет. Больше уверенности в себе
Так, я теж це акцентувала. Мені треба було більше впевненості. Розгубилась. Ще й у дітей, яким допомагала, не була авторитетом через те, що чітко не могла сформулювати свою думку.
Видна міленіалка• 17 декабря 2025
Мою подругу на такую работу взяли с минимальными знаниями языка и вообще без опыта работы
Так что дело не в вас.
Удачи, будет работа лучше этой
Так что дело не в вас.
Удачи, будет работа лучше этой
неДодекаэдр• 17 декабря 2025
Вихователь это же воспитатель? Т е вы не учитель? А как вы математику собрались преподавать?
Библиотекарь• 17 декабря 2025
Ответ дляПокорительная
повертайтеся на батьківщину та не нийте
з власної домівки відписуєтесь?
Хочу наколоти губи
• 17 декабря 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Це не викладати, а допомагати. Там елементарні завдання. Для 11 -13 років приклад 74 - 4. Вони не можуть палички порахувати. Це як супровід. Допомогти, заспокоїти.
Оно само купилось• 17 декабря 2025
Ответ дляПокорительная
повертайтеся на батьківщину та не нийте
Удалено администрацией...
Примарочка• 17 декабря 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Якщо відмовили значить обов’язково буде щось краще, мождиво навіть і робота мрії.
Бабка_в_кедах• 17 декабря 2025
Высокомерная училка трудов
Анекдот. Улыбнитесь и забудьте.
ШобВам_КакНам• 17 декабря 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
В последнее время спокойнее, но я Киеве живу. ну и фиг с ними, идите дальше пробуйте. Дорогу осилит идущий.
Бабка_в_кедах• 17 декабря 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Может они ещё и агрессивные иногда. Оно вам надо такое счастье? Бог отвёл.
неДодекаэдр• 17 декабря 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Я неправильно поняла описание позиции, это больше как персональный помощник? А у вас был контакт с ребенком? Или это одна на несколько детей?
Пишу_граммотно!• 17 декабря 2025
Ви не знаєте назви кухонних приладів навіть рідною мовою? Що це за прилади такі?
Замурмишка• 17 декабря 2025
Есть щнакомая в Германии 15 лет. Работает как тьютор, немецкий С1 и тоже постоянно увольняют. То фигансирования нет то поменяли что то. Реально нет работы. Полы мыть пожалуйста, а что то более квалифицированное - вы нас не подходите... Или редкая профессия ценная для них, то да. А так((
Замурмишка• 17 декабря 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Удалено администрацией...
Домовенок Кузя• 17 декабря 2025
Ответ дляЗамурмишка
Удалено администрацией...
Ну человек так подает историю о себе .. что остается .. только верить на слово
Успокойся_Успокойся• 17 декабря 2025
Автор, тримайтеся. Думаю, справа не в вас. На чужині завжди так. Це державна школа? Думаю, в них в державних школах місця також «по знайомству», тому і прискіпуються. ЄС не такий вже і ідеальний. Якщо потрапляєш в державний заклад, то там купа плюсів для людини, тому вони такі місця для своїх і тримають. Плюс упереджених в ЄС достатньо також. Тримайтеся. Шукайте далі. Все буде!
Успокойся_Успокойся• 17 декабря 2025
Ответ дляЗамурмишка
Удалено администрацией...
Та там не у блендерах справа. Певно, на місце це конкурс. Візьмуть якусь студентку-німкеню, бо «своя», бо племінниця виховательки. Не слід недооцінювати ЄС. Там також кумівство процвітає. При відмові можна ще потягатися з керівництвом, чому відмова (якщо ти громадянин країни та маєш диплом країни і досвід; і то не факт, що візьмуть), та це не ситуація автора. Бажаю автору знайти своє місце.
Замурмишка• 17 декабря 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
З вісно беруть своїх. Так всюди. Наших беруть якщо ніхто не йде, або цінний кадр
Пушап Мі мі• 17 декабря 2025
Я завжди сильно засмучувалася коли мені відмовляли, а в майбутньому виявлялося, що слава Богу, що не взяли. Вчіть далі мову і ходіть по співбесідах. Не отримує нічого той, хто нічого не робить, ви якраз робите, десь та візьмуть.
Губи з філером• 17 декабря 2025
Ответ дляБиблиотекарь
з власної домівки відписуєтесь?
В Німеччині теж у багатьох нема власних домівок, звісно нехай авторка не здається, пробує, шукає нове місце роботи, але якщо захоче повернутися в свою країну, для неї роботи буде повно, не її будуть обирати, а вона буде обирати.
Пліткарка• 17 декабря 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
100% да, есть такое