Железобетон• Изменено 17 декабря 2025
Як зрозуміти метафору керівника?
Ситуація наступна, звільняюсь з компанії в які пропрацювала 7 місяців, причина хочу повернутись в сферу, в якій раніше працювала та відсутність зросту, відчуваю в собі сили, що можу більше, хочу керівну посаду. Безпосередній керівник просить залишитись, так як тягну великий обсяг роботи. Сьогодні зайшов власник, була наступна розмова: я чув ви лижі загострили, вам у нас погано? Мій колега Я відповіла, ні у вас класно. Він сказав, у нас класно, а там асфальт лижі не їдуть. Моя оцінка себе, що я не зовсім вписуюсь в систему, тут прийнято, кожен папірець обговорити, заносити дупу, я на нарадах спокійно висловлююсь, щось пропоную. Тобто не дуже зручна, але керівництво до мене нормально ставиться
Залатавая• 17 декабря 2025
Какой бред, не твое это не твое, фантазии ноль и мысли через жопу выражаешь.
Альфред Шнитке• 17 декабря 2025
Лижі нагострила - він вкурсі, що ви збираєтесь звільнитись.
’стою на асвальте
В лижи обутий
Толи лижи не едут
Толи я долбанутий’ - я думаю тут без пояснень зрозуміло.
’стою на асвальте
В лижи обутий
Толи лижи не едут
Дівчина Гілмор• 17 декабря 2025
Він сказав, у нас класно, а там асфальт лижі не їдуть.
Він вам накаркав, що там куди ви на лижах зібралися чухнуть ніхера не получиться і ще за ними будете скучать
Скажений гудзик• 17 декабря 2025
Автор, ну хоть чат gpt напрягите, это ж пипец так мысли излагать
Бабульція• 17 декабря 2025
Текст мрачняк повний. Таке враження, що тестують якийсь зовсім дешевий китайський ші.
Білий Лосик• 17 декабря 2025
Ответ дляМама Чели
Ви на нарадах так само висловлюєтесь?
Головне, що спокійно
ПриснитсяЖЕ• 17 декабря 2025
Рано вам на керівну посаду. Ви 10 речень до купи зліпити не можете
Бутерброд и я• 17 декабря 2025
Похоже он хотел сказать, что ипанутая
Ну как в поговорке: «Стою на асфальте я в лыжи обутый, чи лыжи не едут чи я ипанутый».
Margaret Rose• 17 декабря 2025
Якось дуже сумбурно, але судячи з фрази власника (власника ж?) про асфальт, то може бути, що він знає куди ви йдете і там або неоптимізовані процеси і купа складнощів, які доведеться розгрібати (метафора про лижі) і до яких ви можете бути непідготовлені.
Або він завуальовано назвав вас...зрозуміло як.
Мусик Пусик• 17 декабря 2025
Ответ дляБутерброд и я
Похоже он хотел сказать, что ипанутая
А кто сказал хозяин или коллега ?
Меломанка Маланка• 17 декабря 2025
Щось забагато керівників стало,а працювати нема кому. Де ті індуси з бангладешцями?
Бутерброд и я• 17 декабря 2025
Ответ дляМусик Пусик
А кто сказал хозяин или коллега ?
Не ну я там не была.. пусть автор вспоминает