Дюймовочка• 18 декабря 2025
Почему с детьми так тяжело?
Я сейчас беременна, есть подруга, у которой ребенку 2,7 и она говорит, что это тяжело, муж у нее на работе, бабушки далеко. Что ребенок у нее до сих пор не спит всю ночь, что плохо ест, что постоянно на руках, и это очень выматывает.
С ребенком все ок, он здоровый. Но все равно она выглядит очень уставшей.
Есть еще вторая подруга, у нее 2 детей, то она живчик.
Как это работает.
Колдунья-вещунья• 18 декабря 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
погані книжки читали. або одним оком. Гугліть ще.
Показник спадковості
Вчені оцінюють спадковість СДУГ у межах 70–80%. Для порівняння, цей показник вищий, ніж у депресії або тривожності, і наближається до спадковості зросту людини.
Якщо в одного з батьків є СДУГ, імовірність того, що дитина також матиме цей розлад, становить понад 50%.
У сибсів (братів та сестер) ризик зростає в кілька разів порівняно з сім´ями, де розладу немає.
2. Дослідження близнюків
Це «золотий стандарт» у вивченні генетики. Дослідження показують:
Якщо СДУГ діагностовано в одного з однояйцевих близнюків (які мають 100% спільних генів), інший близнюк матиме його у 80–90% випадків.
У різнояйцевих близнюків (50% спільних генів) цей показник значно нижчий — близько 30–40%. Це прямо доказує домінуючу роль генетики над вихованням.
3. Складність генетики (Полігенність)
Важливо розуміти, що не існує одного єдиного «гена СДУГ». Це полігенний розлад.
Вчені виявили десятки (а можливо, і сотні) дрібних генетичних варіацій, які разом впливають на розвиток мозку.
Більшість цих генів пов´язані з роботою дофаміну та норадреналіну — нейромедіаторів, що відповідають за фокус, мотивацію та контроль імпульсів.
4. Роль довкілля (Епігенетика)
Хоча генетика є вирішальною, вона не є «вироком» на 100%. Генетична схильність може активуватися або посилюватися зовнішніми факторами, такими як:
Передчасні пологи або низька вага при народженні.
Вплив токсинів (наприклад, куріння або алкоголь під час вагітності).
Сильний стрес або дефіцит поживних речовин у ранньому дитинстві.
2. Дослідження близнюків
3. Складність генетики (Полігенність)
4. Роль довкілля (Епігенетика)
Не будь КакСвета• 18 декабря 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Показник спадковості
2. Дослідження близнюків
3. Складність генетики (Полігенність)
4. Роль довкілля (Епігенетика)
2. Дослідження близнюків
3. Складність генетики (Полігенність)
4. Роль довкілля (Епігенетика)
Вы на пути. Продолжайте исследовать эту тему с разных сторон - вас ждут удивительные открытия 😂
Колдунья-вещунья• 18 декабря 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Відповідь людини що дає поради про те про що нічого не знає.
Не будь КакСвета• 18 декабря 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Вам пожевать еще и в рот положить?
Пульт от линолеума• 18 декабря 2025
Ответ дляГотова до другої
Разные дети, мне легко было с грудного возраста и до их взрослой жизни. Поэтому для меня дети это кайф
Хто займався побутом, яке фінансове становище в родини? Від чоловіка залежить 50 відсотків радості материнства.
Пульт от линолеума• 18 декабря 2025
Автор, якщо у вас є фінанси на помічників, нянь, готову їжу, прибиральницю, важко вам не буде. Відповідно якщо цього немає і ви все будете робити самостійно, буде непросто. Діти ще хворіють іноді. Мені в 90х було важко, неймовірно.
Колдунья-вещунья• 18 декабря 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Вам пожевать еще и в рот положить?
Не дай бог від вас щось почути. Я ж не збираюсь приймати екзамен у двоєчника. Йдіть собі своєю дорогою, не морочте людям голови своїми вигадками та незнанням.
Не будь КакСвета• 18 декабря 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Тетя-«пидагог» - это вы прицепились как нерадивая ученица объяснить вам что-то и всё продолжаете давить кнопки мне. Начните с азов - устанавливать причинно-следственные связи в элементарных вопросах 🤣 а там может и другое прояснится
Готова до другої• 18 декабря 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Все вместе с мужем. Раз в неделю помощница по дому убирала, мы потом поддерживали чистоту. Готовка или вместе или кто хочет или ресторан. Финансовое положение хорошее
Губка Боб• 18 декабря 2025
Ответ дляДоросла дівчинка
Син був спокійний. Любив гратися сам. В парках гуляти було одне задоволення - поклала в каляску і він спить всю прогулянку. Рано почав спати всю ніч. А от донька, то капець. Ні в одній калясці вона не те, що не спала, навіть не сиділа. До парків ми й не добралися - всі прогулянки були виключно біля дому. Якщо вона дивом поспить на вулиці, то хвилин на 20, а увечері буде капець - вся нерви вимотає. До місяців 3 вночі воона спала виключно в мене на руках і якщо я хожу по кімнаті. Ще вона була прив’язана до мене, як хвостик. Зараз доньці 10 років і їй щовечора треба казка та колискова)))
Моей 14 , и вечером я должна массаж сделать . Не может заснуть , такая психика … оторва еще та , с детства