ХуАнита• вчера в 15:01

Мамочки, в якому одязі ви були на випускному в садочку?

До нього ще далеко, але вже збирають гроші. Буде фотограф і відеозйомка.
автор ХуАнита • вчера в 15:47
Ответ дляSvitlo_
Ну для мене це чесно дивно, що жінка 40 років за пів року наперед думає що вдягнути на випускний в садочок до дитини. Якось в своєму оточенні не зустрічала таких мам.
Я маю виправдовуватися зараз?
Svitlo_• вчера в 15:52
Ответ дляХуАнита
Я маю виправдовуватися зараз?
Ні. Але ви написали на форумі, тому люди можуть писати свої думки, а ви можете їн навіть не читати
автор ХуАнита • вчера в 15:54
Ответ дляSvitlo_
Як я можу не читати? Ви ж мені пишете, ви можете стримати себе і не писати, але не стримуйте. Дайте краще пораду що вдягти, щоб не виглядати погано серед 25-ти річних мам?
Ленне-Рейма• вчера в 15:56
Не помню. Что-то из шкафа. Посидеть полчаса на детском стульчике не требует никаких приготовлений.
Единственное я страшно налажала с выпускным нарядом сына. Я была молодой и выпуск в жару представляла как все дети в яркой легкой одежде прощаются с детским садом. Купила новенький летний костюмчик льняной, кеды смешные с какими-то мордочками, короче вещи достаточно дорогие, заказанные где-то в США или Европе. И вот мой веселенький среди мальчиков в костюмах- тройках и девочек в пачках. Правда только мой был бодр и весел… остальные потели в красоте.
А с младшим я уже и не помню.. тогда мне уже вообще пофиг было.
Радуга-дуга• вчера в 16:01
Ответ дляSvitlo_
для вас дивно, тому що у авторки ОКР, тому вона залежна від думки сторонніх людей, а ’шо люди скажуть’, а ви і ваше оточення не страдають цим видом психологічного розладу...
ДолькиКабана• вчера в 16:08
Ответ дляХуАнита
40, вага 64, зріст 170, тепло 23- 25 десь може буде
Нормально, брюки+блузка, або сукня
Вдягніться зручно, а народності можно додати аксесуарами
ДолькиКабана• вчера в 16:09
Ответ дляХуАнита
Я маю виправдовуватися зараз?
Не треба виправдовуватись. Але варто почати працювати над самооцінкою. У вас школа попереду, це ж ніяких нервів не вистачить