Братья Капли• 2 часа назад

ФОПи в Україні + 20 ПДВ.

ФОПи в Україні з доходом від 1 млн грн з 1-го січня 2027-го будуть сплачувати 20% ПДВ
--
Привіт усім, бо ціни знову виростуть.
А я женатая• 1 час назад
Ответ дляСиниця у спідниці
Ех, только захотел в 2026 году стать миллионером и то не дадут
Так то в грн))
Инстагра_мерша• 1 час назад
таки приняли?
Синиця у спідниці• 1 час назад
Ответ дляА я женатая
Так то в грн))
та хоть би гривневым, и то не дадут
Цвіпканя• 1 час назад
Ответ дляИнстагра_мерша
таки приняли?
Еще нет . Законопроект только появился .
автор Братья Капли • 1 час назад
Ответ дляЦвіпканя
’Чому кажуть про доход, коли це по суті оборот? Дохід там в рази може бути меньшим. За все заплати і з чим зоставатись?’...
Цвіпканя• 1 час назад
Ответ дляБратья Капли
Потому что для ФОП на едином оборот и есть доходом . Хотите платить налоги с дохода в разы меньшего - пожалуйте на общую систему . Но там нужно вести полноценный учет .
Шукаю трусики• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
То ж сказали вже що фейк, скілтки можна товкти
Ні, не фейк.
мадамГрицацуева• 1 час назад
Ответ дляБратья Капли
так грубо кажучи, податок з доданої вартості вираховується так: берете весь свій оборот, від нього відмінусовуються всі підтвердженні видатки (закупка товару, реклама, транспортні розходи, зарплати) і уже з цього чистого прибутку ви платите податок.
Тому проблему в пдв для ФОПів бачу тільки в необхідності мати толкового бухгалтера і платити йому 50+ к зарплатні. А в іншому деякі можливо будуть платити навіть менше податків ніж зараз на спрощеній системі.
НеВРотик• 1 час назад
Чудово
Инстагра_мерша• 37 минут назад
Ответ дляСиниця у спідниці
від 1млн то ладно, можна декілька фопів відкрити, але якщо це для всіх окрім 1 групи, то буде попа повна
ну если у вас много членов семьи