Дама_с_коготками• 19 декабря в 10:48

Як повернути шкіру в норму після невдалого експерименту з кислотами?

Тепер пече майже від усього.
Царевна_несушка• 19 декабря в 11:10
Шукати креми, які відновлюють ліпідний шар
Жена брата Админа• 19 декабря в 11:30
Я вже тут колись радила крем, який відновлює ліпідний шар шкіри, але причепилася одна баришня, яка звинувати мене в тому, що я ніби посилання дала на магазин, і заробляю на цьому кошти. Тобто хотіла зробити добру справу, а отримала звинувачення в наживі. Тому посилання давати не буду, але крем пораджу
Derma Factory Skin Barrier Cream , це корейський виробник, коштує недорого, я купувала в Єві. Я теж користуюся кислотами постійно та ретинолом, тому шукала саме відновлюючий засіб. Derma Factory це непогані засоби, в мене від них ретинол, відновлюючий крем, сироватка та пінка для вмивання. В них гарний склад та активи в хорошому проценті. Можете придивитися. Цим кремом я закриваю після використання кислот або ретинолу, якщо відчуваю потребу
Патика-мотика• 19 декабря в 11:33
Ответ дляЖена брата Админа
А вы давали ссылку на Еву?
Тогда барышня, мягко говоря, странная))
Жена брата Админа• 19 декабря в 11:56
Ответ дляПатика-мотика
А вы давали ссылку на Еву?
Тогда барышня, мягко говоря, странная))
Чесно я ніколи скільки тут на форумі є, а це вже мабуть більше 10 років, не стикалася з якимись обмеженнями щодо посилань. Ми завджи ділилися посиланнями на продукти які подобаються
Не було часу шукати, тому я скинула перше посилання, яке попалося в гуглі. Ну типу для прикладу, як воно виглядає. Звісно, думала, що кожна людина сама собі обирає де купувати, моніторить ціни принаймні. Тим більше ціна однакова. А вона почала мене підозрювати, що я скидую посилання і отримую за це гроші. Поскаржилася і коментар видалили)) Стала погрожувати, що типу зараз порахує скільки разів і на що я скидала посилання) Ну, коротше кажучи смішно і грішно. Але якщо чесно, або я зараз дуже вразлива, але мені дуже образливо було. Це ж які просто зараз люди стали злі, що за просте посилання, причому навіть не ій адресоване, і не в ії темі так задовбувати людину. Неприємно визнавати, що нас оточують ворожі люди. Я звикла до всіх по доброму
Радуга-дуга• 19 декабря в 12:10
Ответ дляЖена брата Админа
Ой, относитесь проще. Вполне возможно, что она сама как раз занимается торговлей и побоялась конкуренции, тут же мамкины бизнесвуменши сидят, с Евой конкурируют.
Міряю від одиниці• 19 декабря в 13:30
Могу посоветовать народно-фармацевтический метод. Смешать на ладошке примерно по 0,5 мл касторового масла и глицерина. Они не растворятся друг в друге, просто смешаются. Нанести на чистое лицо (можно и шею) как маску, сделать легкий кратковременный массаж похлопывая пальцами, оставить минут на 20-30 и смыть теплой водой. Не смывать до скрипа) И касторку, и глицерин можно купить в аптеке. В 100 гривен должны уложиться.
ПесиКот• 19 декабря в 13:59
А зачем экспериментировать с кислотами, если такая реакция?
РоманаВ• 19 декабря в 18:36
Ответ дляМіряю від одиниці
Для якої шкіри? І який ефект? дякую
Міряю від одиниці• 19 декабря в 18:39
Ответ дляРоманаВ
Для якої шкіри? І який ефект? дякую
Для поврежденной и пересушенной как к автора. Для защиты и восстановления. За счет глицерина будет увлажнение. За счет касторки смягчение и питание.