Замурмишка• 19 декабря 2025

А тривожність лікується?

Навіть коли все добре, я переживаю за все…
Я не можу жити в моменті
Я не ціную себе ( але дуже є за що)
Я постійно чекаю проблем…і постійно боюся
Попадалочка• 19 декабря 2025
Ответ дляЗамурмишка
Як? Бажано не ліками
Вы как моя мама. Всем вокруг компостирует мозги своей тревожностью. Кто мог, тот давно от нее сбежал.
Но’ нееееет, только не лекарствами, я не психбольная. И не к психологу(поэтому же) ’ И не аутотренингом, самоконтролем, т к ’это скучно’. Окружающим тошно, а ей иногда даже неплохо.
Каляка маляка• 19 декабря 2025
Ответ дляПопадалочка
Сто відсотків, як сестри.)) за описом. Вони ще зжирають ресурс тих хто поруч
Тішуся неперетішуся• 19 декабря 2025
Ответ дляЗамурмишка
Пані) я не нитик 🫠
Я загалом сильна жінка)
Але ж переконувати вас не стану)
вас же ’Каляка маляка’ вже зараз намагається позбавити надмірної тривожності, але ви вперто чините опір
для чого тоді ваша тема?
вам вигідно знецінювати себе і надмірно тривожитись
ось тут і зарита причина
автор Замурмишка • 19 декабря 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
для чого тоді ваша тема?
ось тут і зарита причина
А в чому вигода ))
Единорог помог• 19 декабря 2025
Ответ дляЗамурмишка
Як? Не підкажете?
Психотерапия
Тішуся неперетішуся• 19 декабря 2025
Ответ дляЗамурмишка
А в чому вигода ))
це ваше життя, і ви краще його знаєте
копайте тут яму, глибоко копайте
Каляка маляка• 19 декабря 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
для чого тоді ваша тема?
ось тут і зарита причина
Дякую Вам, Ви мене почули. Я той хто волає в пустелі.
Стервочка• 19 декабря 2025
Ну що сказати, авторе. В мене ГТР. Скільки років психотерапії (різні терапевти і напрямки), перечитано гори книг, сама вивчилась на КПТ. І так, порівняно з тими, хто нічого не робить, я дуже просунулась в подоланні тривоги. Але вилікувати.. Ні. При зміні якихось життєвих обставин, якщо щось нове і невідоме- тривога все одно піднімається. Там же не лише психологія, а й фізіологія (саме тому АДи і призначають). Загалом тривога-це свого роду алергія до невідомого. Страшно там, де не ясно. Можу порадити книгу Р. Ліхі, «Свобода від тривоги». Не вилікуєте, але хоч зрозумієте, як воно працює. А щоб попустило, лише ліки ( нон-стоп чи час від часу).
автор Замурмишка • 19 декабря 2025
Ответ дляСтервочка
Дякую! Книжка те що треба ❤️❤️❤️
Попадалочка• 19 декабря 2025
Ответ дляЗамурмишка
А в чому вигода ))
Ну может вы нарцисс и вам нравится так привлекать к себе внимание.
Сама не знаю• 20 декабря 2025
Ответ дляЗамурмишка
Клас) в тепличних.
В моїх умовах ви б не вижили.
Вони не розуміють , в них гроші це головна проблема . Все інше ниття , і видумки …
Які часи такі і люди ..
Сама не знаю• 20 декабря 2025
Ответ дляОцененная
Удалено администрацией...
Спокойствия и без проблем наслаждаться жизнью хочется
Сама не знаю• 20 декабря 2025
Ответ дляПопадалочка
Люди которые не сталкивались сталкивались с таким понять не могут . Выгоды нет , из близких могу вообще никому не жаловаться . Так что мимо с вашими выводами .