Зрадорозганячка• 1 час назад
Ірина Білик &Христина Соловій. Як вам?
Нове життя старого хіта Франсуа.
Напланетянка• 1 час назад
Ответ дляЛетала_НаМетле
Как будто я этот мотив слышала раньше
так написано ж - Нове життя старого хіта Франсуа.
хоча я б не сказала, що то був хіт
Зрадорозганячка
• 1 час назад
Ответ дляЛетала_НаМетле
Как будто я этот мотив слышала раньше
Виявляється, це пісня вперше записана була в 1995 році .
А це новий поштовх.
Як на мене, то цікаво.
Ютуб підкинув
А це новий поштовх.
Як на мене, то цікаво.
Ютуб підкинув
Нетутешня• 1 час назад
Кліп жахливий. Дві українки помирають за французом Франсуа... Таке щось. А як же наші хлопці українці патріоти?
Жена_КотораяСтена• 1 час назад
Нічогенько вийшло. І як мене краще, ніж оригінал, хоч на ньому пройшла молодість
. Христина чутливіше співає. Дякую авторці, яка поділилася. Молодь навряд чи оцінить. А такі як я зловлять ностальгію...
Патриоточка• 1 час назад
Проспівала разом з ними. Десь підсвідомо слова пісні з пам´яті дістались :).
Мені сподобалось.
волосатое стекло• 1 час назад
Я слышала сегодня в машине ее. Понравилось, помню ее с детства, даже подпевала
волосатое стекло• 1 час назад
Ответ дляНетутешня
Кліп жахливий але пісня та виконання гарне
Зрадорозганячка
• 1 час назад
Ответ дляЖена_КотораяСтена
І мені в цьому виконанні трішечки більше сподобалась Христина.
Але, на мою думку, цей їх дует дуже органічний
Зрадорозганячка
• 1 час назад
Ответ дляволосатое стекло
Кліп - відсилка до 90-х років. Період появи цієї пісні
Аристократка-тунеядка• 56 минут назад
Жахливо! Пісня стара Ірини Білик була юна, сумна, щира за виконанням! А тут дві потерті ондатри кривляються одна перед одною. Не чіпляє, на відміну від версії ´90х
Аристократка-тунеядка• 55 минут назад
Не можу перестати дивитися на проборчик Соловій
Гітлєр капут
Зрадорозганячка
• 54 минуты назад
Ответ дляАристократка-тунеядка
Мені сподобалося Ваш коментар, хоча я з ним не згодна)
Я вважаю, що тут справа в нашому з Вами віці. Це говорите не Ви, а Ваш життєвий досвід)
Аристократка-тунеядка• 50 минут назад
Ответ дляЗрадорозганячка
Послухайте обидві версії і порівняйте, що казати. Там було неможливе кохання , а тут пальці в роті Христинки Соловій
Зрадорозганячка
• 51 минуту назад
Христина Соловій в одному відомому інтерв´ю колись сказала, що не вважає Тіну Кароліна справжньою українською співачкою.
А от Білик вона дуже поважає. І дуже компліментарно відгукується про її творчість
Аристократка-тунеядка• 48 минут назад
Соловій загралася у німфеточку, все поїзд пішов, виглядає штучно і противно. А Білик завжди була крейзі, їй личить))
СкиниУскачи!• 47 минут назад
Ответ дляНетутешня
Прямо жахливий? Ви дуже злякались?
Засомневаю• 46 минут назад
Ответ дляЗрадорозганячка
Христина Соловей своими ’’сказала’’ известна больше, чем песнями.
Сиренькая• 8 минут назад
Ответ дляСкиниУскачи!
Прямо жахливий? Ви дуже злякались?
Жахливий, а не страшний