Неробименінерви• 22 ноября в 20:02

Ви б відпустили підлітка на концерт у фан зону?

Концентр Калуш оркестра. Не орієнтуються який контингент і обстановка на концертах цієї групи. Ви б відпустили дитину 16 років без дорослих ?
Зробіть вибір:
вже голосів: 40
Так
Ні
Результати
ПочтальЁнша• 22 ноября в 20:05
Так, без пооблем
Бесбардак• 22 ноября в 20:06
Моя з 13 ходить сама на концерти
сладкий_ноябрь• 22 ноября в 20:07
Є дати які в такому віці питають про те, де їм краще буде на концерті?
Мerida• 22 ноября в 20:07
Конечно! Вы разве не ходили? Так в наше время половина убуханых еще были.
автор Неробименінерви • 22 ноября в 20:09
Ответ дляМerida
Ні, ходила вже в дорослому віці і знаю, що не завжди на концертах безпечно
freedom_2015• 22 ноября в 20:10
Ответ дляНеробименінерви
ну це не Рамштайн якийсь ,де дорослі чоловіки можуть затоптати
автор Неробименінерви • 22 ноября в 20:11
Ответ дляfreedom_2015
Якраз Рамштайн то мій стиль , але обходилося спокійно
Н@Диете• 22 ноября в 20:14
Ответ длясладкий_ноябрь
А деньги они где берут на концерты,не у родителей?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 ноября в 20:15
Мій закордоном живе з 17. В нього клуб, де проходять концерти, через дорогу від гуртожитку . Ходить і все чудово
Постійно розповідає що був на тому і на тому.
freedom_2015• 22 ноября в 20:15
Ответ дляНеробименінерви
то моя біль ,мене чоловік в 2010 не пустив ,бо пузо більше мене було вже (((я два тижні плакала .А це Калуш ,що там може бути небезпечного
автор Неробименінерви • 22 ноября в 20:15
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, є нормальні діти, які в такому віці слухають батьків
Киця-бриця• 22 ноября в 20:16
В Украине-нет.
Удальонка• 22 ноября в 20:16
Отпускала в этом месяце даже в другую страну
автор Неробименінерви • 22 ноября в 20:17
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
В мене дівчинка , хлопця напевно б швидше відпустила. Плюс був вже один негативний досвід з концертом, правда то була реп група
Ответ дляКиця-бриця
В Украине-нет.
Не в Україні
Киця-бриця• 22 ноября в 20:17
Ответ дляНеробименінерви
Не в Україні
А вы с ребенком или из Украины надо ехать?
автор Неробименінерви • 22 ноября в 20:18
Ответ дляКиця-бриця
Ні, ми за кордоном. Але то зовсім не мій стиль медики, я такий концерт не витримаю, щоб з нею піти
Криниця щастя• 22 ноября в 20:18
чудові діти там будуть, все буде добре
freedom_2015• 22 ноября в 20:19
Ответ дляНеробименінерви
Не в Україні
дайте дитині послухати щось рідненьке тоді і відпустіть вже
Кишмишная Мая• 22 ноября в 20:20
Ответ дляfreedom_2015
У подростков больше силы, чем у взрослых. Это взрослые должны остерегаться.
freedom_2015• 22 ноября в 20:21
Ответ дляКишмишная Мая
ну підлітки явно не будуть агресивні і напідпитку на концерті цього гурту ,не той формат
Киця-бриця• 22 ноября в 20:21
Ответ дляНеробименінерви
Я вас понимаю.Я тоже на Раммштайне.
Органическ не выношу хип хоп и в каком виде.
Ничего с ней не случится на концерте ни в Кракове, ни в Варшаве.Я бы отпустила.
Бачу_майбутнє• 22 ноября в 20:22
Та я в 16 на рок концерт сама ходила і все ок. Тому на попсу відпустила б.
сладкий_ноябрь• 22 ноября в 20:25
Ответ дляНеробименінерви
Так в тому й справа, что це не нормально, коли мама вирішує де тобі краще на концерті буде.
Дитині ж не 3 роки
сладкий_ноябрь• 22 ноября в 20:26
Ответ дляН@Диете
Тобто якщо мама дає на білет, то вона має право обмежувати дитину і вирішувати за неї такі речі?
Н@Диете• 22 ноября в 20:26
Ответ длясладкий_ноябрь
Если есть какая-то потенциальная опасность, то да. В Украине война,если вы забыли в Польше, то я напомню
сладкий_ноябрь• 22 ноября в 20:27
Ответ дляН@Диете
А в Україні я на концерти ходила, навідміну від Польщі.
І не бачу нічого поганого в фан зоні.
Якщо мама перелякана, то нехай краще тримає вдома, бо вона ж весь мозок виклює дитині
сладкий_ноябрь• 22 ноября в 20:28
Ответ дляН@Диете
Потенційну загрозу можна знайти скрізь. Якщо дуже захотіти
Н@Диете• 22 ноября в 20:30
Ответ длясладкий_ноябрь
Нет, скопления людей сейчас не ок.
автор Неробименінерви • 22 ноября в 20:30
Ответ длясладкий_ноябрь
Звичайно, дитина не може пізно ввечері кудись сама йти, це батьки вирішують і організовують