миссАрфография• сегодня в 03:07
Брак по расчету. Где найти желающего выехать из страны, если у меня льгота?
Имею льготу по здоровью. Все легально, еще задолго до войны все это случилось. До сих пор не замужем. Знаю, что некоторые мужчины заключают брак с такими женщинами, и это позволяет им выехать из страны. Сколько берут обычно за это? Прошу не осуждать и не морализировать.
А що таке?• 1 час назад
Ответ дляТриндю-бриндю
Або відмова без вказання причини і типу подавайте в суд...
За таке свавіллля можна з роботи вилетіти легко.
Без «вказання причини»
Галябалована• 1 час назад
Ответ дляА що таке?
Через знайомих шукайте.
На звичайних ресурсах- стрьом.
Гроші беріть вперед до виїзду. І якийсь час побудьте в шлюбі після виїзду.
Може рік якийсь.
За послугу не соромтеся брати, бо якщо регулярно вдаватиметесь до схеми до вас завітає СБУ.
А один- два рази провернути можна
На звичайних ресурсах- стрьом.
Може рік якийсь.
А один- два рази провернути можна
Ну и стрем для мужчины...что бы за это время больная жена не залетела или не набрала кредитов. Услуга исключительно для своих. Так как в больше рискует мужчина. Лучше все же -единоразовый платеж, чем возможные юридические последствия такого брака.
Триндю-бриндю• 1 час назад
Ответ дляА що таке?
Без «вказання причини»
Ви давно на пунктах пропуску були? Вони відкрито беруть хабарі, називаючи суми, і нічого, а тут якась відмова. Пора вийти з кабінету, якщо Ви працюєте в цій сфері (хоча, дуже сумніваюсь)
Триндю-бриндю• 1 час назад
Ответ дляГалябалована
Ага, а живучи без відстрочки мужчіна нічим не ризикує, не смішіть
А що таке?• 1 час назад
Ответ дляГалябалована
Та і жінка ризикує.
Якщо кредитів набереться він
А що таке?• 1 час назад
Ответ дляТриндю-бриндю
Я особисто в листопаді була)
Ніхто з мене не брав )
А мали б?
Ніхто з мене не брав )
А мали б?
Галябалована• 1 час назад
Ответ дляВ шоколаде
І з яких то пір в компетенції прикордонників перевірка шлюбу на фіктивність?
Ну...як пару мiсяців назад, всі телеграмчики ’інформували’..про компетенцію і фіктивний шлюб...але коли найти першоджерело: то двоюрідний брат 25 рочків-одружився на двоюрідній сестрі з 3 групою інвалідності -+ 40 рочків...то якось воно таке)) прикордонники зробили шедевральну роботу-виявили фіктивний шлюб
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляА що таке?
Та і жінка ризикує.
Якщо кредитів набереться він
Чого це? Заключили шлюбний контракт де все це прописали, та й все.
Галябалована• 1 час назад
Ответ дляА що таке?
Ще одне обдарування в області права))
Утримувати доведеться, якщо ІНВАЛІДНІСТЬ ОТРИМАНО В ШЛЮБі!!!
Ех, грамотєйки місцеві🙈😂…
А вагітність і кредити в шлюбі? Не хочете про це розповісти))
Каляка маляка• 1 час назад
Ответ дляЕлькиПальки
А почему нет? Как связалась , так и развяжется в случае чего. Можно через Дию - и пожениться и развестись.
Не думаю, что автор в фиктивном браке будет детей рожать и недвижимость покупать
еще и нагрести его долгов в браке
Ласунка• 1 час назад
Ответ длямиссАрфография
30 тысяч уе?? это слишком много
Так такие деньги тцк берут и менты, им уже до 15 тыс зелени мало
А що таке?• 1 час назад
Ответ дляГалябалована
Кому розповісти?
Автору?
Чи вам?)
Автор наче таких побоювань не має- завагітніти у фіктивному шлюбі.
Якщо ви потенційний чоловік і маєте, то вам на платну консультацію)
Автору?
Чи вам?)
Каляка маляка• 1 час назад
Ответ дляА що таке?
На якій підставі?))
Прикордонники це держслужбовці досить невисокого рангу, а не місцеві царьки
А ви громадяни, а не скот в стойлі
Якщо вас не пропускають, то поцікавтеся причиною і попросіть вам надати письмову відмову із обгрунтованням)
Але ніхто не буде в таке гратися, пропустять аж бігом
А ви громадяни, а не скот в стойлі
снимите очки : вриант вручения пидозры на кордоне про незаконный перетин вы забыли и учебка
не нуно переоценивать права громадян..
Каляка маляка• 1 час назад
Ответ дляА що таке?
Без «вказання причини»
и позвониить другу тцк и заработать обоим
Каляка маляка• 1 час назад
Ответ дляВ шоколаде
вы со Швейцарии? у нее все заблокируют и арестуют , пока она бегать со своим контрактом будет годами
А що таке?• 1 час назад
Ответ дляГалябалована
Прикордонники не можуть виявляти фіктивність шлюбу) це роблять слідчі органи)
І так!
Двоюрідним не заборонено одружуватися в Україні.
Ст 26 СК
Читайте щось окрім порадниці і смітників з ТГ каналів
Щоб дурню не молоти
І так!
Ст 26 СК
Щоб дурню не молоти
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляА що таке?
І так!
Ст 26 СК
Щоб дурню не молоти
І так!
Ст 26 СК
Щоб дурню не молоти
в сенсі не заборонено якщо пункт 3 вашого скрина говорить протилежне?
В шоколаде• 59 минут назад
Ответ дляКаляка маляка
Заблокувати можуть. Приносить шлюбний контракт в банк, перевіряють і розблоковують.
Який арешт? Для цього треба рішення суду. Будете розповідати що суд в нас проігнорує шлюбний контракт?) Покажете прецеденти?
А що таке?• 57 минут назад
Ответ дляВ шоколаде
Без рішення суду не можуть ))
А з рішенням - велкам)
Якщо одружились за наявності такого рішення і суд встановив доцільність, то ЯК ПРИКОРДОННИКИ МОЖУТЬ БУТИ ПРОТИ))
І як вони будуть на місці встановлювати факт спорідненості двоюрідних?
А з рішенням - велкам)
В шоколаде• 57 минут назад
Ответ дляА що таке?
Без рішення суду не можуть ))
А з рішенням - велкам)
так прикордонники навіть і знати не будуть що то брат і сестра
А що таке?• 55 минут назад
Ответ дляВ шоколаде
Про це і мова)
Це в РАЦСі будуть розбиратися хто кому хто.
І то!
І це треба бути прямим ідіотом щоб зізнатися : так , одружилися щоб виїхати і уникнути воїнської служби.
Не має зізнання, то як довести?
А ніяк!
Я так само буду стверджувати ; що ви з чоловіком у фіктивному шлюбі.
Будь-який шлюб без дітей тоді можна, як фіктиний виставити
І то!
Не має зізнання, то як довести?
А ніяк!
В шоколаде• 56 минут назад
Ответ дляА що таке?
Про це і мова)
І то!
Не має зізнання, то як довести?
А ніяк!
І то!
Не має зізнання, то як довести?
А ніяк!
Теоретично якщо в кузенів різні прізвища, то як в РАЦС знатимуть що то родичі? А прикордонники тим паче.
Каляка маляка• 54 минуты назад
Ответ дляВ шоколаде
Ви в країні мрій чи банковій, воно так не працює в реальності,і арешт рахунків
я вам нічого не повинна
арешт може бути такий ще:постановою слідчого, вивчайте тему чи ви з марафону?
я вам нічого не повинна
Дуб береза• 53 минуты назад
Ответ дляШеллар
Моя далека родичка в цьому році вийшла заміж. Наша відповідь Макрону - нареченій сьомий десяток, жениху тридцять плюс, зі свекрухою в один клас ходили.
Група інвалідності та вік зробили з неї жінку на розхват, на викуп сім´я чоловіка не поскупилась. Тому, Автор, шукайте пару серед знайомих.
Так це бабки підсуєтилися,схемку розробили. Майбутня свекруха і організувала це 💯 проц
В шоколаде• 50 минут назад
Ответ дляКаляка маляка
я вам нічого не повинна
Ви мабуть нон стоп дивитеся марафон що та гарно ознайомлені що там демонструють. Може вам книжку почитати краще?
І наведіть приклад вашої баєчки про те, як рахунки арештовують без суда) Ще додайте що кошти арештовані банк собі залишає
Я заміж виходила за чоловіка з іпотекою, тому нюанси шлюбного договору пройшла ще 7 років тому. Але навіть тоді таких дурниць не чула як від вас.
Язвочка• 49 минут назад
Ответ дляА що таке?
Витребуйте письмову відмову
Із відмовою до суду.
Якщо посадова особа діє на власний розсуд і перевищує службові повноваження, то це може бути підставою для звільнення з посади навіть.
Із відмовою до суду.
А якщо прикордонники викликають тцк, які там поряд останнім часом пасуться, і чоловіка швидко оформлюють у військову частину, жінці потім до суду і до Вас зі скаргою? Залиште хоч контакт
А що таке?• 46 минут назад
Ответ дляЯзвочка
На якій підставі?
У вас ВІДСТРОЧКА в резерві)
ТЦК забирають якщо В РОЗШУКУ)
Ви перед виїздом їдете в ТЦК і оформлюєте відстрочку на підставі наявності в дружини інвалідності)
І там вас не будуть спонукати доводити справжність шлюбних
Тоді всіх із відстрочкою на кордоні в бус чи як?)
У вас ВІДСТРОЧКА в резерві)
ТЦК забирають якщо В РОЗШУКУ)
Галябалована• 47 минут назад
Ответ дляА що таке?
І так!
Ст 26 СК
Щоб дурню не молоти
І так!
Ст 26 СК
Щоб дурню не молоти
Ст.26 п.3- умніца ви наша, перед тим як дискутувати, самостійно свій скріншотік і прочитайте))
А що таке?• 46 минут назад
Ответ дляГалябалована
Я вище написала про це , ви очима читали, чи як завжди?