Директриссимо• 20 декабря 2025
Советую сериал
Пока вышло 4 серии,планируется, вроде бы, 6.
Жаркое соперничество. Неоднозначный,нетривиальный, очень эстетичный,прекрасно снят. не для детей
Бабайко• 20 декабря 2025
Ответ дляКрихітка на всі
не для детей
Ну это мы поняли)) А называется то как?
Колупалочка• 20 декабря 2025
Ответ дляБабайко
Ну это мы поняли)) А называется то как?
Ви друга строчку пропустили, чи лиш заголовок осилили
Готова до другої• 20 декабря 2025
Я теж пораджу серіал новий 9 серій. Єдина. Вже 8 вийшло, остання 26 грудня має бути.
Директриссимо
• 20 декабря 2025
Ответ дляГотова до другої
Ой, автор, загуглила я ваш серіал… Там про гомосятину буде?
так. Але знято даже чутливо і гарно. він зараз б´є рейтинги.
Готова до другої• 20 декабря 2025
Ответ дляДиректриссимо
Ох, ну може й змушу себе подивитись. Бо зараз взагалі мало класного знімають. Дякую за пораду.
Директриссимо
• 20 декабря 2025
Ответ дляГотова до другої
Не лайте, якщо не сподобається)
Готова до другої• 21 декабря 2025
Ответ дляДиректриссимо
Не лайте, якщо не сподобається)
Та нє, ми ж усі різні. Я сама часто раджу фільми тут. Комусь не подобаються, а для когось агонь 😉
Ви не дивились Планета Ка Пекс? Ох і класний, психологічна драма. Там і актор - головний герой свою роль зіграв неперевершено.
Директриссимо
• 21 декабря 2025
Ответ дляГотова до другої
ні, не бачила. дякую за пораду