ПочтальЁнша• 22 декабря 2025

В кого в дітей як тут пишуть легкий спектр РАС

Вашим дітям цей діагноз якось офіційно ставили? Діагностика як проводилася? В державного психіатра чи де?
сладкий_ноябрь• 12 января в 13:01
Ответ дляdorik
Дякую за вашу відповідь. Цікаво. Але розлад сенсорики можна було ю виявити. Це очевидно. А вона чудово малює, почерк такий собі, але у моєї дитини також не дуже , при цьому вона не має симптомів рас .
Може ви порекомендуєте спеціаліста,який працює з харчовою вибірковістю онлайн? Щоб був не просто нутриціолог,в міг звернути увагу батьків на психічні проблеми,якщо вони є.
А ви впевнені що не має рас? Спектри такі різні, що якщо ваша дитина високо функціонує, то навряд чи батьки взагалі звернуть увагу на це
сладкий_ноябрь• 12 января в 13:01
Ответ дляdorik
В Києві не маю.
Всі хто був, всі за кордоном
Сіґеле-міґеле• 13 января в 23:35
Ответ длясладкий_ноябрь
Це прямий звʼязок
Через розлад сенсорики мозок сприймає властивості їжі по іншому(неправильно), звідси і вибірковість. От тому дуже важлива сенсорана інтеграція.
взагалі сенсорна інтеграція не допомагає при вибірковості
я в великій групі по ARFID сиджу - нікому не допомогло
сладкий_ноябрь• 14 января в 00:03
Ответ дляСіґеле-міґеле
А в Україні є спеціалісти з сенсорної інтеграції?
Якщо в нас навіть в приватних закладах не має матеріальної бази для цього.