яночка2506• 23 декабря 2025

Экстрасистолы когда встаю и хожу

Добрый день! Подскажите пожалуйста, можно у кого то была похожая проблема. При вставании или ходьбе сразу возникают экстрасистолы, пропуски ударов и потом очень сильно ощущаются удары, после них очень не приятно в груди. Какая может быть причина, как этого избавиться? Спасибо большое!
Almamater• 23 декабря 2025
Ехо, холтер робили?
So_so• 23 декабря 2025
У меня было стрессовое
автор яночка2506 • 23 декабря 2025
Ответ дляAlmamater
Ехо, холтер робили?
Робила все, показував екстрасістоли холтер, кажуть, що треба абляцію робити, але поки її робити, треба ж якось допомогти собі, але не знаю як
автор яночка2506 • 23 декабря 2025
Ответ дляSo_so
У меня было стрессовое
Получилось избавиться от экстрасистол?
So_so• 23 декабря 2025
Ответ дляяночка2506
Получилось избавиться от экстрасистол?
Да, помог Бифрен
автор яночка2506 • 23 декабря 2025
Ответ дляSo_so
Да, помог Бифрен
Спасибо! Здоровья Вам!
Almamater• 25 декабря 2025
Ответ дляяночка2506
Яка кількість екстрасистол і вони які саме? Звідки походять?
автор яночка2506 • 25 декабря 2025
Ответ дляAlmamater
Раніше було багато, зараз після антиарітмічного препарату стало 300. Але бувають бігемінії, це коли дуже часто екстрасистоли, друг за другом йдуть. А які вони, я навіть не знаю.
Almamater• 25 декабря 2025
Ответ дляяночка2506
Бігеменія - це коли екстрасистоли ідуть на кожен другий удар серця. У вас так? Якщо це три-чотири екстрасистоли підряд - це так звані пробіжки, не бігеменія.
Almamater• 26 декабря 2025
Ответ дляяночка2506
Якщо у вас саме пробіжки - це не страшно. Ви можете попрацювати з тривожністю і просто зменшити чутливість до екстрасистол. Якщо бігеменія, то тут тільки абляція, на жаль. Що у вас із серцем? Є постінфарктні зміни, ІХС? Якщо ні, то єдине, що вам допоможе, це транквілізатори і анксіолітики, щоб ви просто менше відчували екстрасистолію.
автор яночка2506 • 26 декабря 2025
Ответ дляAlmamater
Дякую! По холтеру було написано бігеменії, але там було всього їх 43, а екстрасістоли 300. Як починаю відчувати іх, зразу сідаю, тому що раніше не знала , що треба сісти чи лягти і виникала фибриляція передсердь і пароксизмальна тахікардія. Лікар рекомендував абляцію, але я робила криоабляцію, то не дуже допомогло.